Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most hallottam, ha a baba...

Most hallottam, ha a baba hamarabb mondja, hogy "apa" mint az "anya" szót, akkor a kistestvér fiú lesz. Más esetben fordítva. Viccesnek találtam. Szeretnék tapasztalatot erről?

Figyelt kérdés
A kislányom apával kezdte, de még nincs kistestvére, így nem tudom. :)
2010. máj. 30. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A fiam első szava az apa volt,de tesója nem lesz az tuti,hiába is mondogatja,hogy apa,apa,apa...:-)))
2010. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát én nem igazán értem, hogy mi köze lenne ennek ahhoz, hogy milyen nemű baba születik. Talán tudat alatt már tudná??? :D Ezt az "okosságot" még nem hallottam. Amúgy tapasztalatom nincs benne, mert nekünk egyszerre született a három tesó. És hiába mondja az egyik az apát a másik az anyát, kistesó(k) nem lesz(nek)! :)
2010. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
:))) Na, erről még nem hallottam, de szerintem ugyanolyan babona, mint a többi :)) Egyébként általában hamarabb mondják az apát, mint az anyát, hisz többször is hallják tőlünk, mikor apáról beszélünk . Kivéve, ha valaki E/3 személyben beszél magáról. Egyébként nálunk mind a 4 gyerek hamarabb mondta, hogy apa... 2 fiam, 2 lányom van :)))))
2010. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát egyenlőre nálam is ez a helyzet! :)
2010. máj. 30. 21:06
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam első szava az apa volt,a második papa!Utána született még két kislányom!:)
2010. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem minden gyerek apa-t mond először. Az én kislányom is hamarabb mondta, hogy apa, mint azt hogy anya.

Kistestvér majd pár év múlva... :) Meglátjuk! :)


20 hós kislány anyukája

2010. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezt az orbitalis baromsagot! Söt ha felnezel az egre terhesen es latsz egy felhöt akkor kislanyod lesz, de ha madarat akkor fiad hehehehehe

LOL

Ep eszü ember ilyet hogy hisz el?

A kisgyerekek többsege az apa szot mondja elöször altalaban, mert sokat hallja hogy apa majd jön meg apa igy apa ugy, es altalaban a beszedük is az apa miatt fejlödik jobban, mert ö nincs velük egesz nap es nem erti meg mit akar a gyerek ezert neki jobban "produkalja" magat es a szavaira is jobban figyel. Persze kivetel van, ami erösiti a szabalyt. De ezek tenyek. Az ilyen marhasagok meg valami ujkeletü babona reszei:D LOL!!!

2010. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mókás :)

Az én lányom első szava a PÁPÁ volt (7hósan), a második az APA (8hósan), és most kislányt várok megint :)

ANYA jóval később volt, már nem emlékszem, valamikor 11 hó körül talán.

2010. máj. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Butaság....
2010. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tényleg vicces. :)

Mondjuk rám pont igaz, mert nekem is "apa" volt az első szavam, s valóban kisöcsém született anno. :)

Viszont a keresztlányom első szava is "apa" volt, neki azonban hugicája van. Szóval nehogy az ilyen babonákra alapozz! :)

2010. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!