Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan győzhetném meg szüleime...

Hogyan győzhetném meg szüleimet h engedjék a törpehörit? 16/L

Figyelt kérdés

Szüleim nem akarják engedni a törpehörit, pedig én eltartanám, egyedül a ketrecet mondtam h megvehetnék, de mondtam, h jó lesz az karácsonyi ajándéknak (előre:) )

Sztem attól félnek h vmi betegséget hordoz, ami ránk is veszélyes lehet. Meg ők úgy vannak, h csak kutya lehet, én meg már régóta akartam pl. egy kistermetű kutyát, mert én szeretném sétáltatni meg ilyenek, de egy közép-ázsiai juhásszal..:/..Szerintetek? Amúgy nagyon sok kérdést olvastam már itt is, és oldalakat neten, de még ezek lennének amiket kérdeznék..:)

éés kisebb állatkereskedésekben lehet kapni dzsungáriait (hnap megyek igazából szétnézni, bár még nem engedték meg :( ) --> azt tudom h ott van tengerimalac meg papagáj, meg igazából sok játék igaz kutyáknak meg kiegészítő táplálék, de gondolom akkor számukra is van...csak azt nem tudom h dzsungi van-e O_o

és hha mondjukmegvennénk és elvinnék az állatorvoshoz az megnézi h egészségese stb. vagy nem szokás ilyenkor elvinni? (szüleimet lehet megnyugtatná)

Ti a kézhezszoktatást h csináltátok?

És ha esetleg van vmi, ami úgy gondoltok érdemes tudni, esetleg majd ha megengedik,. és van is itt, akkor h mire kell odafigyelni, meg h a kereskedésekben meg lehet fogni? vagy csak ketrecből nézni és dönteni?:/

Előre is nagyon köszönöm! :)


2010. nov. 10. 22:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia! Megengedték a szüleid? Találtál?

Am ha még nem késő akkor leírom neked ezeket:

-ahogy mér előttem is leírták nagyon tiszták

-kézhez szoktatni könnyű

-hol laksz? Mert tudok olyan kisállatboltot ahol mindig van

-állatorvoshoz csak ere szakosodott hoz vidd

2010. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

juuujjj...nagyon szépen köszönöm a válaszokat! a kérdésemre hogy kaphatok e, jobban mondva tarthatok-e, még egyértelmű választ nem kaptam, de ilyen érvek mellett szerintem van rá esély! :)

És B.-A.-Z. megyében, Sárospatak környékén jó lenne, akár Miskolc is :)

De nagyon szeretném amúgy, és már régóta kérlelem őket, hát remélem megengedik majd! :)

És tényleg nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)

2010. nov. 23. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!