Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés

Tanácsra lenne szükségem.

A hörcsögöm megbetegedett, tegnap a doki azt mondta, hogy idegrendszeri gondjai vannak, mivel alapból három lábbal született, és ezért genetikai rendellenessége van. Azt mondta a doki, hogy ahogy öregszik, úgy jönnek ki rajta. Koordinációs gondok, agyi gondok. Nála ez mind kijött, a szeme is gyulladás jelét mutatja, ami átmenetileg kezelhető, de mivel nagyobb maga a szeme is, ez is agyi gondra utal nála, ezért vissza fog térni a gyulladás is.

A doki azt mondta, hogy ez ellen nem tud tenni, jobb esetben arra kelek reggel, hogy ő nem ébred fel, rosszabbik esetben vissza kell vinnem altatni.


És ezért vagyok tanácstalan. Én hétköznap albérletben lakom, csak hétvégén járok haza, anyum csak este tud velük foglalkozni. Felmerült bennem, mi lesz, ha napközben fog meghalni, vagy reggel, amikor anyum nem lesz itt. Ezért arra gondoltam, létesítek neki egy ketrecet az albérletben, meg itthon is, és elviszem magamhoz az albiba. Viszont mivel hétvégére nem fogom otthagyni, ezért csütörtökön pedig hoznám haza. Neki a heti két és fél óra utazás mennyire megterhelő? 1 és negyed óra oda és 1 és negyed óra vissza. Megkockáztassam, hogy itthon hagyom őt arra a négy napra, vagy pedig hozzam-vigyem?


Neki a nyugalom lenne a legjobb, ezt tudom, viszont mivel idegrendszeri gondjai vannak, bármikor beüthet valami, és anyum nem fog vele orvoshoz szaladni, mivel 6tól este 5ig dolgozik.


Ti mit tennétek?


2010. nov. 20. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Háát nem tudom..:S Szerintem Én altatnám , mert azt látni mikor hazamegyek,hogy meghalt , borzalmas lehet. Ha nagyon ragaszkodsz hozzá , akkor hozd-vidd szeretgesd!
2010. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elaltatnám!

Akár milyen rossz ezt kimondani,de ő már szenved.

Neki szerintem biztos így lenne jobb.Azt szokták mondani,hogy ha szeretsz valakit akkor elengeded.Ne hagyd szenvedni!Én azt mondom,hogy gondold át neki mi lenne a jobb. :( :)

2010. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!