Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hosszabb, vonaton való utazásr...

Hosszabb, vonaton való utazásra viszem a patkányaimat. Mire figyeljek, hogy jobban bírják az utat? Szállító boxban lesznek, sok ronggyal. IC-n próbálkozott már valaki kisállatot felvinni?

Figyelt kérdés

Nem értem miért nem vihetem fel őket IC-re, de ha már így van akkor segítsen valaki aki ebben szerzett tapasztalatot. Zárt boxban lehet valami bajuk? Úgy értem a MÁVról beszélünk, valamelyik kocsiban 50 fok van, a másikban kereszthuzat, az utcán meg 5 fok. Ilyenben vinném őket: [link] ,de erre még van varrva egy szivacsos bélésű melegítő huzat. Így rendben lesznek?

Kérem ha valakinek rossz tapasztalata van, azt is írja meg, fontos nagyon, az állatok egészségét nem akarom kockáztatni.

A válaszokat előre is köszönöm!!!

Ui: a patik egészségesek, ettől függetlenül nem szeretném, hogy megfázzanak és egyből dokihoz kelljen menni.


2010. nov. 24. 08:14
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Szia kedves fóbiás, ők az enyémek-remélem tetszenek :


[link]

2010. nov. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Még ma rákérdezek a kocsira. Ha kifizetem az utat és rá is ér akkor megoldható...Szerintem.


Nekem is van fóbiám és kegyetlenül ki tudok készülni, de ha be van zárva a félelmem tárgya akkor mitől tartsak? Jó alkalom arra, hogy esetleg legyőzzem az irántuk érzett undoromat, félelmemet) Tapasztalatból mondom: egy egér és patkány fóbiás lányt az albínó és csíkos patijaimmal "gyógyítottam" ki a "betegségéből". 1-2 hónap múlva már ő kérdezte, hogy vannak a kis haverjaim a kapucnimból)

2010. nov. 24. 09:22
 23/42 anonim ***** válasza:
Hát patkányok:S A képeken egy a pozitívum, nem látom a csupasz farkukat:S
2010. nov. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Na ugye hogy tetszik.... tudtam én.... :)


A patkányok farka pedig nem csupasz, ez téveszme. Csupa szőr a farkuk, csak ezek áttetsző, rövid szőrszálak.

2010. nov. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy ilyet írok, de betojok olyan aranyos))) Milyen fajta? Huskynak néztem elsőre.. Nekem egy albínóm és egy husky-blazed patim van, gyönyörűek és nagyon kedves-kezes jószágok) Képet azt sajnos nem tudok felrakni, kicsit izgága a kisebb, még egy normális fotó sincs róla:P
2010. nov. 24. 09:26
 26/42 A kérdező kommentje:
Na igen, ez lemaradt, de köszönöm, hogy Te már leírtad) A farkuk tényleg nem csupasz, sőt amikor picik akkor nagyon is selymes a farkincájuk)
2010. nov. 24. 09:27
 27/42 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, h tetszik, csak, hogy nem látom a farkát, és ez pozitív. Attól, h pihés a farka azt én nem látom, tehát olyan mintha csupasz lenne.
2010. nov. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Kereskedésekben pedig szörnyű körülmények között vannak a patkányok (is), nem látni kiegyensúlyozott egyedet. Játékosak, okosak, csillogó szemű kis dögök) Ezt szeretetből mondom rájuk, félreértés ne essék.

Amúgy már jól elkanyarodtunk a témától, de sebaj, jöhet bármilyen patis infó)

2010. nov. 24. 09:30
 29/42 anonim ***** válasza:
Husky mind a kettő. Egyévesek voltak amikor kaptam őket, mert a gazdájuk külföldre költözött és nem tudta őket magával vinni. Soha nem volt még patkányom előtte-csak amiket a macska néha hazahozott....:( de tiszta szerelem volt első látásra.... :)
2010. nov. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Simán fölvinném a helyedben IC-re is. Belerakod őket ebbe a hordozóba, raksz nekik törölközőt, rongyot, amibe be tudják vackolni magukat, és az egész hordozót beleteszed egy vászonszatyorba, és nem kell elővenni. Attól még szellőzik, mert a szatyor felül nyitott, csak a hordozót nem veszed ki a szatyorból, és senki nem fogja tudni mi van benne. Szerintem ez egyszerű. Én tengerimalacot vittem így, senki nem turkált a szatyromban, hogy ugyan mi van benne, és ugyanilyen hordozóban volt a malac. Nyugodtan felviheted, csak ne mutogasd a hordozót, ennyi.
2010. nov. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!