Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot ajánlanátok?

Milyen kisállatot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

nyuszi, csincsilla , vagy esetleg hörcsög?

milyen rágcsálót ajánlanátok és miért?

a méret nem érdekes :D


2010. dec. 28. 22:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
a japán aakármi az cuki... kergeti a farkát, ugrál ^^
2010. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Hörcsög :D

az nagyon aranyos állat :)

2010. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Sztem Lógófülű kosorrú törpenyulat válassz. Volt sima Törpenyulam, de az nagyon nagyra megnő. Oroszlánfejű, úgy néz ki mint egy szőr pamacs. Házinyúl nagyon nagy. Angóra törpe szintén nagy és a fején rövid testén hosszú szőr és fülén bojt, tapasztalat. Angóra (francia, német, angol, bármilyan típus) bojt van a fülén. Belga óriás akkora, hogy egy lakás nem elég neki és már a nevéből is látszik, h óriás. Holland törpe iszonyatosan kicsi a füle, nagy boci szemek.

Ezeket a fajtákat nem szeretem ja és azonkívül útálom, amelyiknek fel áll a füle.

Sajnos mi nyulakat tenyésztünk és ezek közül már mindegyik fajtával foglalkoztak a szüleim. Persze még most is ezzel foglalkoznak, de nem az összes fajtával.


Nekem a saját tenyészetünkből van egy lógófülű kosorrú törpenyuszim. Nagyon jó fajta. Türelmes, jó vérvonalú kifejezetten hobbicélra tenyésztett faj.

Ajánlom, hidd el megéri.

2010. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én a hörcsögöt mert ha berakol a ketrecébe egy csű tengerit egész nap vele elvan :)))))))
2010. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én eggyértelműen hörcsögre szavazok!!:) Nagyon ragaszkodó állatkák.Mindig aludtak rajtam :)))
2010. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Platypus ***** válasza:
Le kéne írnod, mit vársz el egy kisállattól, mennyit foglalkoznál vele és hogy mennyit tudnál rááldozni. Két csincsilla ketrecestül egy vagyon, sok gondoskodásra van szükségük. De kétségkívül szerethető és gyönyörű állatok. Egy törpehörcsög szerényebb összegből is beszerezhető. A hörcsögöket lehet simogatni, de nem kifejezetten szociális állatok, ha elengeded a szekrény alja fogja legjobban vonzani. Ehhez képest egy patkány a nyakadban fog ugrálni, és könnyen tanítható. A törpenyulak is sok figyelmet követelnek, gyakori tisztítást, ők is keresik a gazdi társaságát. A legkisebb fajta a holland törpe. Ha csak nézegetni szeretnéd az állatodat, akkor afrikai törpeegeret vegyél. Táncolóegeret ne vegyél, az egy genetikailag defektes fajta, eredetileg kísérleti állat volt.
2010. dec. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!