Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezt túlélheti a nyuszim? :/

Ezt túlélheti a nyuszim? :/

Figyelt kérdés
hallotam a házból h visít kiszaladtam és nemvolt seholsenki kerestem sokáig aztán láttam h a szomszédba van egy konténer alatt..és tiszta vér volt a tarkója, és kivolt a husa.. alig élt nagyongyorsan szedte a levegőt.. mit csináljak vele..elérni nemérem el mert a konténer alatt van,,?:'( mi történhetett vele?
2011. jan. 9. 00:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
Béla azon a pici nyuszin nem sok rágcsálni való van, az barátnak való egy fiatal lány mellé, a Tescóba nagyobb adag virslit lehet kapni 200ért. Az Ufóknak meg nem a szomszédod kell, mert lehet nekik a te húsösszetételed érdeklik, mert a zamatra mennek:P.
2011. jan. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
előző vagyok, én is egyszer találtam egy nyuszit, aki véres volt, de elláttam gyorsan a sebeit, azóta is az én pici nyuszikám, és nagyon szeretem :)) valahogy csak ki lehet szedni, nem?
2011. jan. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:

inkább azt trükközd ki hogyan lehet megmenteni.


Nehéz a konténert felborítani egyeül, elemlámpa kell ! Világíts oda hátha több minden kiderül pl lehet egyszerűbben ki lehet csúsztatni valahogyan. és hívni kell a szomszédot segítsen. van erős legény a közelben?

2011. jan. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 A kérdező kommentje:
de hogy szedjem ki? konténer alatt van amin van egy lyuk de bent van a mélyén kb 1 méterre..
2011. jan. 9. 00:35
 25/78 anonim ***** válasza:
A szomszédok biztos nem fognak örülni hogy az éjszaka közepén felébreszted őket :S...Na de nem a gép elött ülj hanem szedd valahogy ki!Ezzel hogy itt vagy nem sokat érsz...
2011. jan. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 A kérdező kommentje:
nemtudom fölbirítani mert 2tonnás a konténer...a tulajdonost nemismerem..és elég kicsi a lyuk olyan 20senti széles és 10senti magas de nem érjük el.
2011. jan. 9. 00:37
 27/78 anonim ***** válasza:
éppen ezért mondom mivel 2 tonnás hogy hívni kell a szpmszédokat de legalább egyet, amíg nem késő egyedűl úgy sem megy és később úgyis bánni fogjuk, most kell cselekedni.
2011. jan. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 A kérdező kommentje:
a szomszédba nem lakik senki...ez csak egy telek..azt se tudom hol lakik a tulajdonos..
2011. jan. 9. 00:42
 29/78 anonim ***** válasza:
de valahol csak laknak a közelbe, különben nem lenne ott konténer.
2011. jan. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 A kérdező kommentje:
de nemtudom az elérhetőség azt se tudom kiaz..amugy se jönne ki..nem érdekli egy haldokló nyuszi..
2011. jan. 9. 00:46
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!