Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezt túlélheti a nyuszim? :/

Ezt túlélheti a nyuszim? :/

Figyelt kérdés
hallotam a házból h visít kiszaladtam és nemvolt seholsenki kerestem sokáig aztán láttam h a szomszédba van egy konténer alatt..és tiszta vér volt a tarkója, és kivolt a husa.. alig élt nagyongyorsan szedte a levegőt.. mit csináljak vele..elérni nemérem el mert a konténer alatt van,,?:'( mi történhetett vele?
2011. jan. 9. 00:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
45%

"ha túléli a nyuszkó az éjszakát reggel a világosban már könnyebb lesz valahogy kiszedni onnan!Én nagyon szorítok neki, remélem túléli és a te kis nyuszid lesz!:)"


aha, mondtam hogy hozni kell elemlámpát így már a fagyban mennyi esélye van ? Gondolkozzatok !

2011. jan. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
Ja,mert télen megfagynak a nyulak Xaxorxep??? :D
2011. jan. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
Amugy hasznalt elemlámpát is(ha tudnál szöveget értelmezni,ill. Olvasni,akkor tudnád ezt is), de hidd el, magától jutott eszébe, és nem a te tanácsodra!
2011. jan. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:

Csak most sikerült elolvasnom!

Az egyetlen hasznos válasz ez volt: "Én ha már nagyon nincs mit tenni, betolnék valami vékony lemezt a nyuszi elé, és hátulról egy megtoldott partvissal rátolnám. Így ki tudod húzni, már amennyiben a föld közelében vannak a rések a konténeren..."

majd írd meg mi lett szegénnyel!

Amúgy XaXorXep-et régebben én is b*szogattam, de aztán rájöttem, hogy beteg szegény! Beteg embernek meg nem szólunk be, ez alapszabály!

2011. jan. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
Na mi lett a nyuszival? :/
2011. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
milett a nyuszkóval? am sztem répával ki lehetne csalogatni
2011. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
Hahó! Mi van a nyuszival?
2011. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
Mi van a nyuszival?? Túlélte? Mit csináltál? Írj!!!
2011. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
megettem.
2011. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
Ám elment a Béla kiszedte a konténer alól és megette. Mondtam Én hogy még az nap kellett volna intézkedni, nem várni reggelig amíg megfagy szegényke. Mondtam hogy elemlámoa kell nem számít hogy sötét van. Így még tartósítania sem kellett Bélának.
2011. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!