Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehet a vedlési folyamato...

Hogy lehet a vedlési folyamatot meggyorsítani?

Figyelt kérdés
1 éves törpenyuszóm elviselhetetlenül hullatni kezdte a szőrét. Hozzá sem lehet nyúlni szinte úgy hogy ne maradjon egy marák szőr a kezünkben pedig nem is hosszú szőrű nyúl. Minden nap egy órát töltök kefélgetéssel, a szőr kiszedegetésével egy hete, de a helyzet egyre rosszabb. Ez már a téli bunda levedlése vagy más miatt hullik ennyire? (lakásban tartott nyuszi) Lehet tenni valamit hogy gyorsabban vége legyen? Már állatorvoshoz is kellett mennünk mert a sok szőr dugulást okozott a beleiben:( És a családban is mindenki utálja hogy minden csupa szőr a lakásban.
2009. jan. 31. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

pörkölt?

Na jó viccet félretéve nem sok mindent tudsz csinálni. Állatorvos szerint minden rendben van vele? Mert akkor egyszer csak vége lesz. Szorgos fésülgetés. :).

2009. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő nem pörköltnek való!:) Az állatorvos mond mindenfélét, ugyanavval a problémával már kezelték 3 féle képpen szóval nem tudom. Most jól van, életvidám, eszik, iszik rendesen, csak hát a szőrhullás... Na mindegy remélem gyorsan túlleszünk rajta.:) Kap most egyébként minden nap egy adag szőroldó pasztát, remélem ez segíteni fog hogy ne kössünk ki megint az orvosnál.:)
2009. febr. 1. 13:48
 3/3 anonim válasza:
Szija! Nekem is ma reggel kezdett el hullani a nyuszimnak a szőre és nagyon megilyedtem először!:(
2010. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!