Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen módszerek vannak a...

Milyen módszerek vannak a vajúdás alatti fájdalom csillapításra? Természetes módszerre gondoltam vagy mivel lehet meggyorsítani a folyamatot, hogy ne legyen olyan hosszú?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A vajúdás meggyorsítására az egyik legjobb módszer, ha minél többet sétálgatsz vagy állsz a vajúdás alatt, így a babád súlya segíti a tágulást. Sajnos a fájdalomcsillapításhoz nem ötletet.(
2009. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Én EDA val szültem és elég lassan tágultam. Így amikor elmúlt a beadott adag hatása a szülésznő mondta, hogy üljek rá a labdára és az tényleg sokat segített. Utána fél óra múlva meglett a baba.
2009. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az egész folyamatot gyorsíthatja, ha sétálsz, labdán ülsz, szóval kihasználod a gravitációt, így gyorsabban tágulhatsz. Ami pedig enyhítheti a fájdalmat, a légzéstechnika, ha a párod masszíroz (pl. deréktájt), egy melegítö párna, egy kád vízben ellazulni (ha van erre mód) stb. Vannak homeós szerek is, amelyek segítik a tágulást.
2009. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2009. márc. 16. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!