Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szoktátok a hörcsögöt masszíro...

Szoktátok a hörcsögöt masszírozni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég hülye kérdés :D Van egy fiú hörcsögöm, 4-5 hónapos. Szoktam simogatni a hátát, masszírozni picit, és érdekes pozíciót vesz fel olyankor. Teljesen belelapul a kezembe, földre, épp ahol van, és a farkát feltartja, mint mikor a lány hörcsögök azt várják, hogy ... Tudjátok :) És van, amikor el is alszik ebben a pózban, miközben masszírozom. Ez mitől lehet? Élvezi, vagy annyira rosszul esik neki? Nem szokott harapni, nem nyöszörög úgy, mintha fájna neki. De olyan furcsa :)
2009. febr. 24. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

:D

Hát, ha elalszik, akkor nem hiszem, hogy fájna neki vagy ilyesmi. Inkább úgy tűnik, tetszik neki...

Bár én azt olvastam, hogy a lelapulás ösztönszerű a rágcsálóknál ha hozzájuk nyúlnak, hogy kisebb támadási felületet nyújtson a ragadozóknak. De nyilván tudja a kis jószágod, hogy nem bántani fogod, különben tiltakozna.

2009. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Épp ezért érdekelt, miért lapul ki teljesen :D Mert mikor hirtelen berontok a szobába nagy zajjal, olyankor is lelapul és úgy sasol, aztán mikor megszólalok akkor rájön, hogy én vagyok az és nem bántani jöttem, akkor összeszedi magát és normális méretet ölt :DDD Bár ő szokott akkor is laposan aludni, mikor nem simogatom. Bedugja a fejét a forgács alá, a teste pedig kint marad laposan :DDD Érdekes fazon.
2009. febr. 24. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez kegyetlen :DDD


Nekem ugyan nincs hörcsögöm, de szerintem ha nem durván csinálod akkor csak simán jólesik neki.

2009. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!