Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a nyuszimmal?

Mi lehet a nyuszimmal?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék két kérdést kiírni,szóval bocsi.

1.Mindig szagolgatja a lábam, lefekszik mellé, követi.2 lábra áll és szagolja a sípcsontom.A papucsomon alszik, rágcsálja mikor nem látom.

2.Ma észrevettem, hogy egy kicsit hígabb a széklete.Normálisak a bogyók, csak egy kicsi volt, ami hígabb volt.Pár napja kapott répát lehet attól?Köszönöm!


2011. márc. 24. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

mióta van nálad? az az első az sima ragaszkodás és szereteréhség

a 2. az meg szeintem figyelemre se méltó mert amíg meg vannak a bogyók addig nem lehet nagy baj az embereknek is van h kicsit hígabb a nagy dolog van h meg nem

2011. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Február 25., karácsonykor született.kicsit zavaró néha, mert mindig láb alatt van és félek h rálépek.akkor megnyugodtam, csak kicsit megijedtem mert 2 napja voltunk vele orvosnál.
2011. márc. 24. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi baja nincs a nyuszidnak. Az, hogy követ téged, azt jelenti, hogy szeret :)

A székletét azért továbbra is figyeld, azok a hígabb rész az lehet lágybélsár, amit a nyuszi azután, hogy "kitermeli", meg is eszi. De azért tényleg fontos, hogy ha aggódsz, inkább figyeld a székletét, mert ez sok problémáról árulkodhat. Egyébként a témáról bővebben itt olvashatsz: [link]

2011. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez elég meglepő, eddig sosem volt barátságos.:)Igen tudom, hogy a lágy bél sarat megeszik és szeretem azt az oldalt!Köszönöm!
2011. márc. 24. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt ilyen ragaszkodó, lehet, hogy most lett ivarérett és benned látja a "párját". Magyarán rádizgult. Az én nyuszim is ilyen, mióta ivarérett, követ, bújik, puszilgat. Előtte meg alig lehetett megsimogatni.
2011. márc. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most ivarzik.Néha őt sem lehet megsimizni, de mostanában engedi magát.Viszont az ágyat még mindig összepisilja, pedig tudja, hogy nem szabad felmennie.
2011. márc. 25. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!