Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen rágcsálót vegyek, ami...

Milyen rágcsálót vegyek, ami nem olyan büdös nem nagyon szemetel a lakásban és nem harap?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat! csak rendeseket!
2011. ápr. 1. 14:34
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nekem dzsungáriai törpehörim van... van h két hétig nem takarítom mert egyszerűen nem érzem h büdös lenne szóval szerintem nem büdös.. meg egy helyre csinálja a kakit és a pisit és ez is pozitív mert ha nem is az egész almot de elég csak a kis pisi sarkot takarítani... de a törpehöri harapósabb mert kicsi és jobban fél és sokszor megharap úgy is h normálisan nevelem nem bántom nem ijesztem meg de akk is harap :/ agresszív kis állat
2011. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Törpehörcsög, mert az elvan a ketrecében. Ha rendszeresen takarítod a helyét, nem büdös. A nyuszi hasonlóan. A szőrének semmi szaga nincs, nagyon tiszta állat. A wc-jét viszont naponta kell takarítani, a ketrec alját elég hetente, és szobatiszta. Hátránya azonban, hogyha forgácsot raksz alá, széthordja a szobában a talpacskáján.
2011. ápr. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Zsani bla bla bla válasza:
Én még csak most látom ezt a kérdést. Figyelj lehet,hogy már roszkor adok tanácsot,de mindegyik állat büdös csak takarítani kell. Azért oda kell figyelni a szagra mert ha a hörcsögnek a pisije aceton szagu akkor vidd orvoshoz,de valoszinü hogy az állatkád cukorbeteg.
2014. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!