Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kisállatkereskedésbe, ha...

A kisállatkereskedésbe, ha lesznek kishörcsögök pénzért visszaveszik vagy ingyen?

Figyelt kérdés
Pl ha van egy hím meg egy nőstény hörim és klykeik lesznek akkor visszaveszik a kishöriket vagy nem?
2009. márc. 1. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pénzért nem veszik vissza, ugyanis ahhoz számlaképesnek kellene lenned.

Általában kaját szoktak érte cserébe adni, vagy teljesen ingyen veszik át a kicsiket!

2009. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden helyen veszik be őket. És nem is hiszem, hogy pénzért átveszik őket... ha igen, akkor nem sokat adnak. Nekem inkább hörikaját vagy almot szoktak adni.
2009. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az is jó köszi a gyors válaszokat
2009. márc. 1. 21:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
tesóm egyik ismerősének 300 ftot adtak egy törpehörcsögért. tesóm is vitt vissza egyik nap, de nem tudom hogy kapott-e érte vmit.
2009. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
49%
Számlaképesnek lenni... Ahol én lakom az sem kérdezik ki vagy, 300ft-ért darabját beveszik! XD Volt már olyan is hogy nem kellett, mert sok volt belőle.
2009. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
az én horimet nem tarthattam tovabb és egy állatkeresketésbe adtam, és 300 ft-ert visszavették, pedig mar 1,5 éves hori volt , de semmit nem kerdeztek csak fizettek ki
2009. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ahol vettem a hörcsögeimet,megegyesztünk h fizet meg add kutykaját(van kutyám is) meg hörcsögkaját szóval nagyon jól jártam
2009. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Gyöngyösön pénzért veszik vissza!
2009. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!