Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi oltása hol, mennyiért?

Nyuszi oltása hol, mennyiért?

Figyelt kérdés
törpenyuszim most 3 hónapos. Szúnyog elleni és RHD oltás kéne, ugye? Hol ajánlanátok, konkrét orvost, vagy helyet... és ez kb mennyibe fog kerülni? Mi van, ha nem oltom? (beoltatom, csak érdekel, hogy mi van, ha nem) köszönöm!
2011. ápr. 13. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Először is: melyik városban?

Másodszor: egymillió kérdés vonatkozik erre már a GYIK-en. Keress rá.

Ha úgyis beoltatod, tudod, mi fog történni, ha nem, ugye? ElkapHATja, megbetegedHET, két napon belül szörnyű kínok közt meghalHAT.

2011. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szombathelyen 7 ezret fizettem. Egy hónap múlva ismétlés, aztán félévente.
2011. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egy fórumon írták:


!!!ÚJRA KEDVEZMÉNYES KOMBI OLTÁS A FELICAVETBEN!!!

Kitűzött dátum: április 23. szombat! 9h-20h

Cím: 1118, Budapest, Rétköz utca 16.

Honlap: [link]

Ár: 2000 Ft

Jelentkezés: tide kukac tttt pont hu


Írjátok bele, hogy:

Hány nyuszit hoznátok? Kb mikor mennétek?

+ egy nevet


Kb. egy héttel előtt adom le a létszámot és pontosítjuk, hogy tényleg rendben van-e az időpont!

A fórumban _ne_ jelentkezzetek, mert az összesítést e-mailben végzem!

2011. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én orvosom 10 nyuszit 2500 Ft-ért oltana be, de mivel csak kettő nyulam van, így 3500Ft-ba kerül majd együtt.

Szerintem keress a neten állatorvosokat, s akiről több pozitív véleményt találsz, telefonon, e-mailbe esetleg személyesen is meg tudod kérdezni, esetleg élőbe is meg tudod nézni az árlistát.

2011. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!