Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Érdemes kétszintes nyúlketrece...

Érdemes kétszintes nyúlketrecet venni?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom, hogy 1 vagy 2 szintest vegyek, és ami miatt dilemmázom, hogy én még nem láttam nyulat így közlekedni, mármint a 2 szint között, azon a kis létrán. Leírnátok a tapasztalatotokat?
2011. ápr. 20. 16:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
És te azt honnan tudod hogy szenved? Gondolat olvasó is vagy? Egyébként látni egy állaton ha jól érzi magát vagy csak vegetál. A nyúlnak is megvannak a sajátos megnyilvánulásai amivel az örömét, elégedettségét fejezi ki, aki ismeri a nyulakat észre veszi. De nem vitázom mert veled fölösleges. Mondhatnék akármit akkor is csak hajtanád a magadét.
2011. ápr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Kültéri ketrecről van szó. Lécci ne offoljátok szét a témát. Az a kérdés, hogy ha 2 szintest veszek, fog tudni (és szeret majd) közlekedni a 2 szint között, vagy felesleges?
2011. ápr. 20. 18:09
 13/26 anonim ***** válasza:

Ha kültériről van szó és nagyobb méretű a ketrec akkor szerintem jó a kétszintes, ilyesmikből már láttam ötletes, jó kivitelezésű darabokat.


Bocsi az off-ért, de az egyik kedves válaszoló kicsit kiverte a biztosítékot nálam, nem tudtam szó nélkül hagyni.

2011. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
46%-os, te húzz már el ettől a témától.. Senki sem kíváncsi rád te nyomorék..
2011. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Tök felesleges, a nyúl "földszintes" állat, a természetben sem mászik sehova. Könnyen le is eshet az emeletről, megsérülhet, úgyhogy inkább egy nagyobb alapterületű, lapos ketrecet fog értékelni.
2011. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Táplálékállatra szükség van. De ez nem jelenti, hogy embertelen módon kell tartani és mindent lehet vele.

Az ételt nem csak a tálban kell megbecsülni, hanem az előéletében is.


Egy nyulat tarts kint szabadon, aztán zárd ketrecbe -- és akkor tégy különbséget, hogy mikor is érzi jól magát.


Élelem miatt szükség van állattartásra. De hogy hobbi miatt is állatok ezrei sínylődjenek rabságban, az már embertelen.

Mert nem minden állat való ember mellé. A kutya, a macska, a ló igen. A kutya és a ló el is pusztulna zömmel emberi gondoskodás nélkül civilizált országban.

De a madarak, rágcsálók, halak boldogabbak lennének szabadon.

De az embernek minden kell és mindenhez jogot formál, mert sosem elég, ami van.

2011. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Szuper, de engem pl rohadtul nem érdekel a te véleményed.
2011. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

És szerintem baromi beteges a gondolkodásmódod, de hát te tudod..

Szerintem élj barlangban, az a jó neked.

2011. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nem élek barlangban és bajnak tartom, hogy az emberséges gondolkodásmód nem érdekel titeket.

De ez várható volt, mert ha érdekelne, nem tartanátok rabságban nem oda való állatokat hobbiból.


Bízom benne, hogy az unokáitok már barbárnak fognak tartani titeket...

2011. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Az meg gondolom nem tűnik fel, hogy senki sem ért veled egyet...

Hát igen, mindenki velejéig romlott, csak te vagy egyedül helikopter...


Vedd már észre magad

2011. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!