Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kb. hány nap után barátkozik...

Kb. hány nap után barátkozik meg gazdijával egy nyuszi?

Figyelt kérdés
4 napja van nálam. Már szaglászik, de még nem hagyja hogy megsimogassam.
2011. ápr. 29. 15:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem első naptól kezdve szinte imád :)

Már akkor is felmászott a nyakamba és ott maradt órákon át :)

2011. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 hónap volt, mire magától jött a simogatásért és elkezdett nyalogatni is. Addig is aranyos volt, de azóta a legkedvesebb kis nyuszi vált belőle. Nagyon ragaszkodó, mindenhova követ minket.

Arról meg, hogy vedd-e ki a ketrecből vagy várd ki, hogy magától kijöjjön, annyit tudok mondani, hogy ha mi a nyuszinkat nem vettük volna ki a ketrecből, lehet, hogy még most is ott ülne. :) Semmivel nem tudtuk kicsalogatni. 2 hétig volt nyitva a ketrec ajtaja, addig vártuk, hogy mi lesz. Egy délelőtt mi magunk kivettük, még aznap este már saját maga is kiugrott, azóta meg vissza sem akar menni. :) Szerintem vannak bizonyos dolgok, amiket érdemes erőltetni, és ez is az. A másik meg, hogy vegyétek fel gyakran, amíg kicsi. Mi kímélni akartuk a nyuszit, gondoltuk, hogy majd később rászoktatjuk, de elkényeztettük ezzel, és most már nem is fog soha megülni a kezünkben.

2011. ápr. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Megyesi Évi válasza:
Nekem is kicsi még a nyuszim,mint egy zsömle:)!És ki vettem első naptól fogva a nyakamban volt,a hasamon aludt feküdt,és még mindig:)(kicsi is:)2 hete van nálam de nem valami félős nyuszi:)ugrál a szobában szaladgál és nagyon kijön a kutyusommal is de ehhez a kutyusomnak is hozzá kellet szoknia meg néha azért féltékeny is :)(de azt ajánlom vedd ki sokszor pl: tedd a hasadra simogasd és meg fogja érezni hogy a gazdája vagy és nem akarod bántani hanem szeretni akarod:) )
2011. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát nagyon köszönöm! Sokat segítettetek! :) Tegnap is és ma is kivettem és nagyon jól érezte magát. Velem azonban még nem barátkozik... ha közel megyek hozzá, egyből elugrik.
2011. ápr. 30. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!