Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S. Mit kell most tennem?...

S. O. S. Mit kell most tennem? (mongol futóegér)

Figyelt kérdés
Van egy pár mongol futóegerem...És ma hajnalban lefialt a nőstény...Nem tudom,mit tegyek...Nem meglepetés alom..Számitottam az alomra...Szétkell választani a párjától őket ??A hím nem eszi meg a piciket ??Házikójuk már van...Valami különlegességet rakjak be nekik ??Lécci irjatok...Hülyeségektől kíméljetek ...
2011. máj. 3. 09:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Jólvan akkor megnyugodtam...Van egy hely ahol szokta kaparni a nőstény a az akváium oldalát...Oda fialt én meg átraktamőket a másik sarokba és most nem hordozza őket...Meg kise jön a piciktől !
2011. máj. 3. 11:02
 12/17 anonim ***** válasza:
Ne nyúlj hozzájuk, ne pakolgasd őket, majd anyuci mindent elrendez:) Nyugi, foglaklkozni fog velük, az apát egy-két napig nem engedi be a házba, de utána aktívan részt vesz a picik nevelésében, mivel első alom ne vedd ki, mert nem biztos, hogy az anya meg tud birkózni egyedül ezzel a feladattal, hisz most tapastztalja, először, később már kiveheted, 2. alom előtt, látod, amikor már nagyon gömbölyödik, akkor vedd majd ki:)
2011. máj. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja, és nem egy mongi almot felneveltem már, az apa nem bántja a kicsiket, az anya nagyobb eséllyel, mint írtam, főleg, ha első alom és egyedül van!
2011. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Jajj, és 2 hétig ne takarítsd ki őket, kicsit koszosabbak lesznek, de nem szabad piszkálni a piciket!
2011. máj. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De ha szétválasztom,akkor nagyobb az esélye,hogy megeszi a piciket ?
2011. máj. 3. 11:22
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, mivel ez az első alom, és lehet, hogy nem tud megbirkózni egyedül ezzel a feladattal, és inkább megöli őket. Később már nincs ilyen gond.
2011. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja, és csak az első 1-2 napon viselkedik ellenségesen a hímmel, utána visszaengedi a házba és ő is aktívan részt vesz a gyereknevelésben, pl. tisztogatja, melegíti a piciket:)
2011. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!