Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szelídítsem meg tengeri...

Hogyan szelídítsem meg tengerimalackám?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma vettem 2 tengeri malacot ( hím és nőstény) mind a 2 bóbitás de az a baj hogy beraktam őket a ketrecbe és ha nyúlok keljük úgy rohangálnak össze vissza hogy a forgácsot mind kiszórják a szőnyegre ez nem is lenne baj de nem lehet őket megfogni/megsimogatni :( hogy tudnám őket megszoktatni???( milyen nevet adjak nekik ?) és nem harapnak meg ha odanyúlok hozzájuk?
2011. máj. 6. 16:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nekem zárt tetejű ketrecem van nem tudok felé nyúlni :/és megfogni se tudod mert elszalad és berreg félek h megharap :S a kaját meg nem veszi el tőlem csak megmeredve áll :( egyébként honnan tudom h várandós a malackám ?
2011. máj. 7. 08:13
 12/14 A kérdező kommentje:
és ha be is nyúlok elkezd rohangálni amikor rakom be a kaját
2011. máj. 7. 08:14
 13/14 anonim ***** válasza:
Ki lehet tapintani, de mondjuk ahhoz tapasztalat kell. És mivel még fiatal nem érte el a végleges súlyát, tehát azt sem tudom megmondani, hogy hány grammnak kell lennie, és mivel még növésben van a súlygyarapodás alapján sem nagyon lehet rá következtetni, de azért mérd le minden nap, és ha nagyon nő a súlya akkor vemhes.
2011. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Valamint, ha megharap sem halsz bele, nem olyan szörnyű, és ha félsz akkor ő azt érzi, és ő is fél, mert nem érti, miért félsz, tehát mindketten rosszul jártok:) Legyél magabiztos, és várd meg, amíg feloldódik egy kicsit, de végig legyen bent a kezed, benne valami kaja... pár perc után megérdeklődi:)
2011. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!