Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpe nyuszi megfázik ha...

A törpe nyuszi megfázik ha kint van tartva?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy oroszlánfejű törpét, de a házba nem engedik meg. Viszont apum csinálna az udvaron egy hőszigetelt helyet neki. ( hungarocellel szeretné kívülről szigetelni )

Megfázik télen a nyuszi ha kint telel?


2011. jún. 12. 14:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Aszem olvastam valahol, hogy lehet ilyen nyuszi jártatót kapni. És akkor ki lehet tenni a fűre . Tényleg van ilyen?
2011. jún. 12. 15:26
 12/21 anonim ***** válasza:

A huzatra érzékenyek, meg a szélre. A huzatra nagyon!!!

A hideget önmagában viszonylag jól bírják, bár kétségtelen, hogy -20 fokban kell nekik a fűtés.

Oltásokat ne feledd!

2011. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nem egyneműeket szeretnék tartani együtt, hanem fiú lányt. A fiúnak kivetetnénk a golyóit. Apum fizetné meg az oltásokat is.

A szomszédban is vannak házi nyulak, és mindig ott lógok. Segítek mindenben a tulajnak. Tök mindegy hogy ganajozni kell vagy etetni.

2011. jún. 12. 15:31
 14/21 A kérdező kommentje:
Olyan helyen lenne, mint egy zárt bicikli tároló. Valami osb lapokból, és ezen belül lenne kialakítva a helyük. Kívülről hungival lenne szigetelve. A nyuszik helyének az egyik oldalán ablak lenne. Mindez fölé tető kerül.
2011. jún. 12. 15:34
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem jó helye lesz. A szomszédtól pedig tudsz tanulni.:)
2011. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Igen, bármit kérdezek tőle mindig válaszol. Rég óta vannak nyulai. Valószínű akkor tőle kapok majd nyulat. ( legalább azok nem a tepsiben végzik )
2011. jún. 12. 16:14
 17/21 anonim ***** válasza:
A mi oroszlánfejűnk kint volt egész télen, és a garázsban aludt, nem a földön, hanem kicsit magasabban egy polcon, hogy ne legyen olyan hideg. Halálos nyugalommal pattogott egész nap a hóban, néha beengedtük bulizni a kutyákkal meg velünk nyilván, de alapvetően jól elvolt kint. Ha fokozatosan van szoktatva, tehát nyártól télig, akkor nincs gond vele.
2011. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Tényleeeeeg? :-D De jóóóóó! :-D


Na ez is olyan garázs szerű lesz, csak nem akkora, hogy egy autó beférjen. Én is poc szerűségen akarom tartani. Apum úgy alkotja meg, hogy el is érjem, de ne a földön legyen.

Hát ha kicsi korban vesszük meg a törpét, és pl tavasszal vagy nyáron, akkor azt mondod nem lesz gond télen se?

Szerintem ha nálatok nem volt baj akkor nálunk se lesz.

:-D

Valószínű jövőre lesz kis nyuszi, mert most idén nyáron kialakítjuk a helyét. Én fogok segíteni apumnak. Szeretek vele barkácsolni. :-D

2011. jún. 12. 17:57
 19/21 A kérdező kommentje:
És köszönöm az eddigi válaszokat! :-)
2011. jún. 12. 17:58
 20/21 anonim ***** válasza:

ha lelkiismeretesen fogod gondozni, akkor nincs gond :) ők is igénylik a társaságot, nagyon is:) az enyém gy tud örülni,mikor meglátogatom :)( nekem a kertben van ) és semmi baj nincs a téllel, ha az év összes napjában kint van, mert akkor megszokja! csak akkor nincs olyan,hogy -5fok van, jajj szegény most hozzuk be!! muszáj kint maradnia, mert ha beviszed egy kicsit is, utána meg ki, akkor nagyon csúnyán megfázik..én néha még be is bugyoláltam, de azt nem szerette. aláraktam puha takarókat, arra ráfekszik, az tetszik neki. soksok szigetelés, szélvédett hely, nagyon fontos.

és a legfontosabb,hogy mindig érje napfény!!!

ha beköltözteted a garázsba és sötétbe lesz, az neki nagyon rossz!!!

be fog depressziózni és a csontjai sem fejlődnek rendesen, ripityára is törhetnek, ha nem kap elég d-vitamint. a teraszon kéne tartani, semmiképp ne egy sötét lyukba, benzingőzzel teli kamrába:S

2011. jún. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!