Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpe nyuszi megfázik ha...

A törpe nyuszi megfázik ha kint van tartva?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy oroszlánfejű törpét, de a házba nem engedik meg. Viszont apum csinálna az udvaron egy hőszigetelt helyet neki. ( hungarocellel szeretné kívülről szigetelni )

Megfázik télen a nyuszi ha kint telel?


2011. jún. 12. 14:16
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :-)


Nincsen garázsunk, nem férne be a kapun az autó.

Csak írtam hogy hasonló lesz mint a garázs. Tehát tető lesz rajta, hogy ne legyen nagyon melege nyáron. ( nappal oda tűz a nap ) A tető alatt lesz kialakítva a helye. Ablakot fogunk bele építeni, hogy legyen fény bent is, és kifutót is építünk hozzá.

Az biztos, hogy amikor otthon vagyok suli után tutira ki fogm venni, mert szeretem nyunyorgatni őket.

Ha meg árnyék van már délután a kenelbe ki fogm tenni, legalább nem kell füvet nyírni. :-D

2011. jún. 14. 14:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!