Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egereket szeretnék tartani (?...

Egereket szeretnék tartani (? ) bővebben lent

Figyelt kérdés
Még sose tartottam kisemlőst. Tehát:ketrecbe, vagy üvegdobozban (akvárium) kell őket tartani? A sima fehér egerek éjjel aktívak nem? Tudom, hogy hülye vagyok, de akkor egész nap szunyálnak? Valami világitás vagy melegitőcucc kell nekik? Ki lehet őket venni a ketrecből, hogy hagy császkáljanak a szobában? Egyáltalán simaogatni lehet őket? ha valaki válaszolna azt nagyon megköszönném. Honlapok is nagyon jók. Köszönöm előre is.
2011. júl. 1. 21:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki írta, hogy fogadj örökbe, na, azt támogatom:) 2-3 lányt tarts együtt (a fiúk nem mindig jönnek ki jól). Egy nagyobbacska terrárium (ezt mindenképp le kell fedni, de ne üveggel, hanem rácshálóval, mert az szellőzik) vagy egy ketrec kell nekik, az utóbbinál figyelni kell a rácsközre, ki ne férjenek. . Ha nem örökbe fogadsz, akkor tenyésztőtől vedd, különleges színváltozatokban, szőrváltozatokban is vannak, meg sem mondanád, hogy egér :-) Meg lehet tanítani trükkökre, pl. agilityzni, vagy bármi másra. Ha sokat foglalkozol velük, akkor a lakásba is kiengedheted, nem mennek el, csak a vezetékektől kell távol tartani őket. [link] bármi kérdésed van még, írj nyugodtan:)

-sok kisegér nagy gazdája-

2011. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!