Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagy baj! Testvér höriknek...

Nagy baj! Testvér höriknek kicsinyei születtek. Lesz valami bajuk? Egészségesek lesznek, ha megmaradnak?

Figyelt kérdés
Törpehöri testvérek. Az anya bánthatja a kicsiket? Egyszer azt vettem észre, hogy a szájában van és forgatja, szegény kis pocos höri meg visít. Félek hogy vagy megeszi vagy betegek lesznek. :(
2011. júl. 11. 23:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
lehet mások jobban értenek hozzá, de én akkor is azt tanácsolom, hogy vedd ki az apát onnét. Amikor nekem voltak kicsik, azon túl, hogy az apa megette őket, utána még az anyát is megölte.. :S
2011. júl. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

PROBLÉMA!

Nekem is volt ilyen. Nekünk nem bántotta őket. Csak 4 hetes korban

DE VISZONT NEM FOGNAK SOKÁIG ÉLNI, MIVEL HA KÉT TESTVÉR SZÜL KÖLYKÖKET A KÖLYKÖK MUTÁNSOK LESZNEK. Ez külsőleg is látszik rajtuk (nagyobb fej stb.)

2011. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Az apát már rég különtettem mert az egyik este (nappaliban vannak) nagyon visított valamék. Másnap vettem még egy ketrecet és már nagyon rég külön vannak. Úgy vettem őket, hogy a kereskedő mondta, hogy egyedül nagyon rossz lesz neki, és vigyek kettő lányt. Ja csak így utólag kderült, hogy az egyik fiú. Ma bementem megkérdezni, hogy ilyenkor mi a teendő, és azt mondta, hogy ez már csak rám tartozik. -.-

Mondták, hogy dobjam ki a kicsiket, vagy csapjam agyon, de mondtam, hogy ha megeszi azt se bánom, ha mind meghal még azt se mert kitudja milyen bajaik is lehetnek.

Nagyon büdös van az anyánál, mert 12 napos már alatta az alom. Mikor születtek a kicsik, pont akkor készültem kitakarítani, de nem zargatom inkább.

2011. júl. 12. 11:14
 14/15 A kérdező kommentje:
A fiút néha betettem a lányhoz mikor játszottam velük, ne kelljen magam 2 ketreccel körbevennem magam, és már napok óta visított a lány, mikor öszekerültek.
2011. júl. 12. 11:17
 15/15 tabaki ***** válasza:
Ezt a részét többen érintettük a dolognak. Hogy a tulajdonságok éppen az adott pár esetén hogyan ütnek ki -- vagy lesz-e a normálistól való látható eltérés egyáltalán -- az teljesen lutri. Bízzunk benne, hátha... További tenyésztés esetén viszont jó lenne minél távolabbi tenyészetekből szerezni a párokat az így előállt állományodnak.
2011. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!