Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak? A hörcsögöm...

Mit csináljak? A hörcsögöm már nem olyan mint régen!

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves és 4 hónapos hörcsögöm. Pár hónapja észrevettem, hogy a hasa alja elkezdett sárgásodni, gondolom mert már nem tudja úgy tisztogatni magát. Előtte mindig tiszta volt és össze-vissza futkározott. Mára a mozgása is lassult valamint a hasa alja erősen barnás-sárgás szinű, elég durva látvány (ma vettem észre).

Ez mitől lehet? Mert nem tudja már magát úgy rendben tartani vagy lehet valami más baja is?

Elvigyem orvoshoz ellenőrzésre? Félek, hogy elaltatná:(

De nem tudom mi lenne a helyes döntés.


2009. márc. 31. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
sajnos megöregedett a hörcsögök 2-3 évig élnek ez az élet rendje.
2009. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem. De ez fájhat neki? Jobb lenne ha elaltatnám vagy hagy éljen még?
2009. márc. 31. 15:34
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy jobb lenne ha elvinnéd, mert ha fáj neki akkor ne szenvedjen tovább. Nagyon sajnálom. Énnekem szegény hörim fél éve pusztult el :''''(
2009. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Azt hiszem elviszem holnap orvoshoz:(

Már nem is alszik a kis faházikójában hanem kint a forgácsba van belesüppedve, pedig a ház volt a kedvence.

Meg olyan furán veszi a levegőt is:(

2009. márc. 31. 15:40
 5/15 anonim ***** válasza:

Búcsúzz el tőle, és adj hálát, hogy eddig élt.

Az én hörcsögeim 1,5 év után meghaltak.. :(:(

2009. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindannyian veled vagyunk! És ahogy az előttem szóló is írta hogy búcsúzz el tőle! És írd meg holnap hogy mit mondott az orvos.
2009. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Most értünk haza az orvostól.

Nem tudott magától pisilni és ezért fel volt dagadva a húgyhólyagja, az orvos kinyomkodta belőle a vizeletet, kisebb is lett tőle a hörcsög. Kapott 2 fajta szurit: antibiotikumot és vitamint. Naponta kétszer vitamint kell neki beadnom a száján keresztül.

De a lábát még mindig nem tudja normálisan mozgatni.

Pénteken kell vissza vinnem, megnézi az orvos, hogy tud-e már magától pisilni, de ha még akkor sem, akkor el kell altatni:(

Bár már most is nagyon rosszul néz ki:(

2009. ápr. 1. 12:23
 8/15 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem mondom hogy semmi baj, de bízzunk benne hogy tud pisilni egyedül is. Szurkolok. És írd meg hogy mi volt a dokinak.
2009. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

azt akartam írni hogy írd meg mi volt a dokinál

sorry

2009. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mi lett a höriddel?lécci ird meg!
2009. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!