Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak? A hörcsögöm...

Mit csináljak? A hörcsögöm már nem olyan mint régen!

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves és 4 hónapos hörcsögöm. Pár hónapja észrevettem, hogy a hasa alja elkezdett sárgásodni, gondolom mert már nem tudja úgy tisztogatni magát. Előtte mindig tiszta volt és össze-vissza futkározott. Mára a mozgása is lassult valamint a hasa alja erősen barnás-sárgás szinű, elég durva látvány (ma vettem észre).

Ez mitől lehet? Mert nem tudja már magát úgy rendben tartani vagy lehet valami más baja is?

Elvigyem orvoshoz ellenőrzésre? Félek, hogy elaltatná:(

De nem tudom mi lenne a helyes döntés.


2009. márc. 31. 15:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Még él:) Mindnenap ki kell neki nyomni a pisijét, mert egyedül nem tud pisilni, ugyanis időskori lebénulásról van szó. Az orvos szerint nem érzi, hogy teli van a húgyhólyagja, így nem is érzi, hogy pisilni kellene, de azt mondta nem szenved, ezzel eléldegélhet még egy ideig. Egyébként eszik, iszik, mászkál:)
2009. ápr. 28. 14:11
 12/15 anonim ***** válasza:
az jó :D
2009. jún. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hétfőn lett elaltatva szegényke:( De azért szép hosszú életr volt ám.
2009. jún. 6. 07:31
 14/15 anonim ***** válasza:
hát ez az élet rendje sajnálom ,akarsz helyette újat venni?
2009. jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Á nem. Azóta sajnos 2 tengerimalaco is meghalt:(((

De most van két picike malackám.

2009. jún. 6. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!