Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért esett ki a hörcsögöm foga?

Miért esett ki a hörcsögöm foga?

Figyelt kérdés
A hörcsögömnek kiesett az egyik felső foga,a másik felső meg mozog.Mi van vele?Hogy fog így enni?
2011. júl. 21. 23:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
ugye kap elég gyümölcsöt, zöldséget? főleg ilyenkor nyáron. mert akkor vitaminhiány, szerintem.
2011. júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Amúgy meg mindig rágja a kerekén a fémet.

Fut,majd megáll azátn rágja a fémet 5 másodpercig majd fut tovább.

2011. júl. 21. 23:44
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem adok neki gyümölcsöt,mert nem eszi meg még darabolva sem.Adtam már neki:alma,körte,cseresznye,retek,saláta,de nem eszi meg.
2011. júl. 21. 23:46
 14/24 anonim ***** válasza:
mi az, h nem eszi meg? :O az kizárt, minimális mennyiséget is, de ennie kell. akkor már valami bibi lehet. ugye vizet adsz neki? mert akkor így nem nyer semmiből folyadékot se. és mivel nem eszik csak száraz tápot, valószínűleg vitaminhiány. vidd el orvoshoz, ha jelent annyit neked. ő megmondja, mi a teendő, és mond el neki h valamiért nem eszik gyümölcsöt. vagy megállapítja miért van ez, vagy ad ilyen vitaminos valamit, amit be kell valahogy adni a hörcsögnek-
2011. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Fura hörcsög lehet, az enyém almát körtét répát banánt paradicsomot salátát karalábét kerti gyomot, mindent eltüntet fél órán belül, korlátlan mennyiségben. :D
2011. júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Persze hogy adok neki vizet-.-
2011. júl. 21. 23:51
 17/24 anonim ***** válasza:
nem azért írtam, h ezt feltételezem, csak nagyon sok marha nem ad nekik, mert h az nekik nem kell. -.- xd
2011. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
13%

@23:54

A kedves őseid nevezd marhának. A hörcsögnek nem kell víz, kinyeri a zöldségekből. Akié meg nem eszi meg, rosszul nevelte.

2011. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
figyelj, csomó hörcsögöm volt/van, illetve közeli ismerősöm tenyésztő, sokat tudok róluk. enyém rengeteg gyümölcsöt/zöldséget kap, mégis sok vizet iszik. ha belegondolsz, a természetben is ott van nekik a víz. persze, h ezekből nyerik ki a legtöbb vizet, ez igaz, de nem elég nekik csak az. az egy dolog, h elél víz nélkül is, de kell nekik.
2011. júl. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Rosszul nevelte?

Mindjárt odamegyek hozzá és memgondom neki,hogy figyelj már hörcsög,egyé már gyümölcsöt b+

Mindig is adtam neki gyümölcsöt,de sosem ette meg,még megsem rágta.

2011. júl. 22. 00:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!