Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért esett ki a hörcsögöm foga?

Miért esett ki a hörcsögöm foga?

Figyelt kérdés
A hörcsögömnek kiesett az egyik felső foga,a másik felső meg mozog.Mi van vele?Hogy fog így enni?
2011. júl. 21. 23:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
24%

Igen, a hörcsögöt lehet nevelni.

Amúgy adtam neki vizet az elején, de nem is tudta mire való. Tehát a tiédnek lehet, hogy kell, az enyémnek nem. És volt már legalább 30 hörcsögöm, egyiknek sem kellett.

2011. júl. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Szerintem nem vitázni kellene, hanem segíteni. Pépeset mindenképpen etess vele, dokihoz is elvinném a helyedben.

Víz kell a hörinek. Én mindig adok frisset minden nap. Ha iszik iszik, ha nem akar akkor nem, de ott van. Semmibe sem kerül kicserélni naponta, aztán majd eldönti kell e neki.

Zöldség-gyümölcs: az enyémnél a kígyóubi és az alma a favorit (ez mondjuk a tiednek kemény), de imádja a görögdinnyét is, az elég vizes. Próbáld meg, legalább nyalogatni tudja.

2011. júl. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Adjál neki reszelve mindent: répa, alma, banán...stb. A banánt tuti nem fogja visszautasítani, imádják!


Egyébként az én hörcsögöm se iszik sose, így nem is hagyok bent neki itatót. Szoktam próbálkozni azzal, hogy adok neki inni még a legnagyobb melegben sem kell neki!! Lehetséges azért, mert eléggé sok lédús gyümölcsöt és zöldséget kap.

2011. júl. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Adtam neki zöldségeket,de csak a káposztát eszi,szóval mostantól káposzát is fog kapni :D

Mostmár kezd visszanőni a foga,úgyhogy szerintem nincs semmi baja.

2011. júl. 26. 15:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!