Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szívhez szóló kutyás élménye...

Szívhez szóló kutyás élménye valakinek?

Figyelt kérdés

Nem szomorú, csak ami azt az "úristendeszeretemakutyámat" érzést kelti az emberben:)

Saját tapasztalatok érdekelnének:))


2011. aug. 14. 23:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyan nem saját élmény, de megható meg érdekes. A nagymamámmal esett meg. Még kisbaba volt, a dédi ment vele a boltba, úgy hogy tolta a babakocsit és ment velük a kutya is, egy kis tacskó. Sajna a nevére már nem emlékszem. Aztán dédi bement a boltba, a babát meg kint hagyta a kocsiban a bolt előtt. Viszont a bolt egy dombnak a tetején volt és valahogy nem jó helyre lett állítva a babakocsi, mert elkezdett legurulni a dombról. A kutya meg utánaszaladt és a kocsi elé feküdt, ott feküdt addig, míg dédi ki nem jött a boltból.
2011. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok nagy kutyás, de a "marley meg én" a szívemig hatolt
2011. aug. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Nem olyan nagy dolog, de bennem "úristendeszeretemakutyámat" érzést keltett:D

Télen nagyon beteg voltam, 40 fokos láz, egyfolytában köhögtem( 2 hétig tartott), a kutyám mindig mellettem volt ebben az időszakban(amúgy is szoros a kapcsolatunk), de tényleg, még a WC-re is elkísért:'D.

Egy este anyum még dolgozott, egyedül voltam a kutyámmal. Iszonyatosan fájt a torkom, akkor fájt a legjobban.

Már sírni volt a kedvem a fájdalomtól, amikor Bodza-a kutyám:D- oda jött hozzám és a mancsát rátette a fájó torkomra és nagyon aranyosan elkezdett nyüszíteni, mint ha azt mondaná: én próbálok segíteni, hidd el!

Akkor olyan heves szeretet töltött el a kutyám iránt, hogy majd meg őrültem:'DDD.

Szóval ennyi, de amikor napközben köhögtem, mindig annyira ijedten nézett az okos szemével, figyelt, nincs-e komoly bajom.

Sose fogom elfelejteni ezeket a heteket:)

Ő Bodza: [link]

2011. aug. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor leírom én is,de a nagypapámmal történt.Kint kertészkedett,jó meleg volt.Rosszul lett.Volt egy németjuhásza,addig ugatott,nyüszített,míg ki nem jött a szomszéd a zajra.Papám agyvérzést kapott,de a kutya megmentette az életét.
2011. aug. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én sztorim kezd eltörpülni a többiek mellett, de mindegy, nekem ez sokat jelentett:)
2011. aug. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de szép és megható történetek! Imádom a kutyákat!:) (L) Második válaszoló: Olyan édes kiskutyusod van, zabálni való:) grat hozzá!:)

Az én történetem:

4-5 éves lehettem és épp a mamáéknál nyaraltam. Két kutyájuk volt, két keverék. Egyik egy kisebb tacskó a másik egy nagy fekete, egy szetter keverék lehetett. A kiskutyának idegrendszeri gondjai voltak (később el is kellett altatni) állandóan megkapott embereket és nagyon féltékeny típus volt. Én, hogy ne sértődjön meg mindig őt simogattam előbb, mindig neki adtam előbb kaját, de a fekete kutyust (Lizát) jobban szerettem. Egyik du-n úgy mentünk, hogy elől a pici utána én mögöttem meg jött a Liza. Hátranyúltam hozzá és elkezdtem simogatni míg mentünk, de a másik kutya egyszercsak hátrafordult és észrevette. Mondanom se kell egyből morgott és meg akart harapni, de Liza elém ugrott és így az ő mellkasába harapott bele:( Vérzett is szegénynek, de utána leszorította a földre és elkergette:) Ő az én hősöm(L) már sajnos nem él:( de a tiszteletére az első szuka kutyusom Lizának fogom hívni(L):)

2011. aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%

mindegyik nagyon *_* szerintem:)

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:44

nagyon édi a kutyusod, mm viselkedése és a kép alapján is:))

15/L

2011. aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
96%

Nekem most az jutott eszembe hirtelen, hogy amikor két kiscica került hozzánk, akkor először a kutyánk nagyon ugatott rájuk, meg tisztára bevadult tőlük, ... egyszer az volt, hogy a kiscicákat fogtam az ölemben és az egyik leugrott a kezemből, a kutyánk odajött, ugatta, aztán a kiscica beugrott egy nagy vödör vízbe, és a kutya egyből odament és a mancsával kivette a vödörből és utána megnyalogatta és odahúzta magához, hogy ne fázzon, nagyon aranyos volt :) Onnantól kezdve egyik cicával se volt semmi baja :)

Nem egy nagy történet, de szerintem elég aranyos :)

2011. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

23:54-es válaszoló, de szerintem ez is nagyon édes:) erről nekem meg eszembe jutott, hogy az én egyik keverék kutyusommal mi volt:) Barátnőmmel elmentünk sétáltatni a kutyákat ő az övét(szuka), én az enyémet(kan). Nyár volt, meleg volt.. hazaértünk a sétáltatásból és hozzánk mentünk be. Töltöttem nekik vizet, de mivel csak 1 tál volt, így azon kellett volna osztozniuk. De az én kutyusom nagy mohón lecsapott a vízre, mert nagyon szomjas volt és 2 korty után észrevette, hogy a barátnőm kutyusa nagy boci szemekkel néz rá, meg a vízre:D erre fogta a kutyám és orral odatolta elé a vizet és hagyta, hogy ő igyon először:D nem vicc tényleg így volt, olyan édes volt:) Barátnőmmel azóta is azt emlegetjük:) majdnem elolvadtunk tőle:)

az első 23:53as válaszoló voltam

2011. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%
A legjobb barátnőmmel összevesztünk,én sírva mentem haza,leültem a lépcsőre és csak sírtam.Egyedül voltam,mire a kutyém odajött és elkezdett nyalogatni és szinte kérdezte a tekintetével:Mi történt?Én elmondtam neki mindent,bár nem hittem hogy megérti.Másnap kint voltam vele az udvaron,mire ő elkezdett szaladni,a kertszomszédunk felé.Én futottam utána,majd mikor megállt,hallottam a barátnőm hangját ahogy a kutyámhoz beszél.Nem szóltam hozzá,csak haza akartam vinni a kutyámat.Ő nem akart hazamenni és addig makackodott míg ki nem békültem a barátnőmmel.Akkor sírni tudtam volna a boldogságtól.Sajnos a kutyus azóta elveszett,és talán már nem is él,de a barátnőmmel azóta nem vesztünk össze.
2011. aug. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!