Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek egy tengerimalaccal?

Mit tegyek egy tengerimalaccal?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy tengerimalacot és eddig még egy sem volt.

Nem tudom,hogy mivel kellene etetni és,hogy kéne-e neki egy pár.Mit kellene neki beteni a ketrecbe,hogy jó érezze magát?

Bármilyen hasznos segítség jó jön!


2011. aug. 27. 11:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A 12:47 tegnapi válaszoló által küldött linkeken bármit megtudhatsz a tengerimalacokról amit tudni érdemes és az első linknek remek fóruma van ahol kérdezhetsz, tanácsot vagy segítséget is kérhetsz de beszélgetsz is, ajánlom figyelmedbe.
2011. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na erről a vízforralásról még nem hallottam, de a tengerimalacaim mindig csapvizet isznak, C vitamin cseppel. Az első malackám is azt itta, és hat évig élt! :)
2011. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Beszéltem az állatorvossal is és ő is kb. ezeket a dolgokat ajánlotta!
2011. aug. 30. 22:56
 14/14 anonim ***** válasza:
A tengerimalac nem olyan mint a macska, nem kell neki bujócső :DD amugy tenyésztő barátnőm van, hoszonéve vannak malacai, nem forral vizet, 12 éves malacai vannak. ne ezen veszekedjetek. Én ajánlnom a görényeknek való pihenőt, nagyon szeretik :)
2011. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!