Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért ilyen más/fura az egyik...

Miért ilyen más/fura az egyik kis csuklyás patkány? (képek lent)

Figyelt kérdés

nem rég születtek picik. (olyan 2 és fél hetesek lehetnek kb)

10ből 6 db maradt meg, ebből 5 teljesen szépen növekszik, már lassan próbálnak enni, szemük is nyitva van, nagyon szépek, viszont egy nagyon furcsa.

azt hittük talán az született utoljára, és kicsit le van maradva, de most már a szeme is nyitva viszont sokkal kisebb mint a többi, hiányos a szőre (a fején oldalt szinte nincs is, a hasán sincs) nagyon nyüzge, és ma kivettük, h kicsit szoktassuk a kézhez, és a többi tök jól elvan a kezünkbe (már mikor először kivettük a többit, akkor is tök elvoltak, max mászkáltak) ez viszont teljesen más. Ugrál! komolyan, nagyon fura, olyan jó 5cm magasakat ugrik, meg rohan összevissza. :S kicsit fura, nemtudom mi lehet a baja, lehet hogy beteg ?:(


teszek fel pár képet (persze ha sikerül) hogy eltudjátok képzelni, milyen is.

olyan is van, amin ez a kicsi van, meg egy másik, hogy láthassátok mennyivel kisebb.


[link]

[link]

[link]

[link]



szerintetek mi lehet vele? =(


2011. szept. 3. 13:49
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) "Nyúnya" lett a neve, mert olyan kis csúnyácska :D
2011. szept. 5. 07:55
 12/51 anonim ***** válasza:
és hogy van? :$ (:
2011. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
hát nemtudom, néha úgy látom, alig él aztán tök virgonc. a fején már alig van szőr, nemtudom mi lehet ez, ha simizem, olyan fura a szőre (már ami van) nem olyan sima, hanem szúrós, vagy nemtudom:\ de eszik, iszik..mászik már ő is fel:)
2011. szept. 6. 19:14
 14/51 anonim ***** válasza:
szorítok érte nagyon.Hajrá neki (: <3
2011. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
köszi, aranyosak vagytok!! szegényke, egyrejobban hullik a szőre, már a fején alig van, a nyakánál is nagyon rózsaszín már :( majd pénteken lehet tudok képet felrakni, és akkor összetudjátok hasonlítani, mennyit romlott az állapota:( jövőhéten elajándékozom a többit, nemtudom hogy jó lesz-e neki egyedül vagy nem...:S
2011. szept. 7. 18:16
 16/51 anonim ***** válasza:
nem viszed el állatorvoshoz? annyira szurkolok neki úgy remélem hogy felépül,de hátha a doki segítene.
2011. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
Sajnos egy kicsi faluba lakok, itt nincs állatorvos, ha van is kutyák oltásánál kívül máshoz nem ért:S pénzem meg nincs most arra sajnos, h több km-ert buszozzak szegénnyel, (amit nemtuti h kibírna) a városba, ahol vagy segítenek rajta, vagy nem.. jópénzért.:S úgyhogy reménykedek, de ma nagyon fura az egyik szeme, nem nyitja ki teljesen:(
2011. szept. 8. 18:15
 18/51 anonim ***** válasza:
jajj :/ szemére kamillatea,meg lehet hogy ha abban mosdatod talán ha bőrbetegség a dolog segít neki. egyébként eszik/iszik rendesen?
2011. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:

basszus! nagyon úgy láttuk, h az anyja bántotta! kivettem, h csinálok pár képet róla ugye. és alig bírtam csinálni, annyira ugrált, megint ki a kezemből:( és köszbe tök nagyokat cincogott, pedig oylan 1 hetes koruk óta nincs hangjuk, csak éjjel szoktam még hallani h cincog, de tisztán h csak 1.! szóval biztos ez a picike.

és mikor visszatettem a ketrecbe, egy az h az anyja úgy ugrott rá a kezemre, h majd meghaltam úgy megijedtem, megharapott, 3 helyen is vérzett a kezem:S jó nem volt vészes..de akkor is. aztán adtam nekik kaját, mind körbeállta, a kicsi egyből felmászott a ketrecben lévő mászókára, és ott gubbasztott. aztán kimentem., és barátom mondta h ő úgy látta h az anyja bántja. egyik sarokba voltak a többiek, a másikba meg kuporodott ez a kicsi, és az anyja ott volt mellette, tiszta alom volt szegény, és ahogy a párom mesélte arra ment oda h nagyon cincog megint az egyik, és a hátán feküdt a pici, és a nagy rendesen neki esett, és mentek a többiek is. pedig én eddig ezt sose láttam:( már teljesen kopasz.nemtudom h ezért-e, most úgy látszik jól van azért. sajna csak egy ketrecem van, így nemtudom ma még külön választani de hétfőn barátom elviszi magához az anyát,. meg jövőhéten a többi kicsit is elpasszolom már, és nagyon remélem hogy a kis Nyunya megmarad, ma már a szeme is szép.:)

estefelé teszek fel róla friss képet, ha érdekel valakit, csak töltőn van a telóm.

egyébként eszik és iszik is, van pocija, szóval amúgy nem sovány, csak azért látszik annak sztem mert nincs szőre.

és arra gondoltam h lehet azért bánja az anyja, mert hogy kopasz,és nem tekinti sajátjának?:( viszont a többiekkel összebújva alszik...

2011. szept. 9. 18:05
 20/51 A kérdező kommentje:

itt vannak képek:


[link]

[link]

[link]

2011. szept. 9. 18:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!