Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért ilyen más/fura az egyik...

Miért ilyen más/fura az egyik kis csuklyás patkány? (képek lent)

Figyelt kérdés

nem rég születtek picik. (olyan 2 és fél hetesek lehetnek kb)

10ből 6 db maradt meg, ebből 5 teljesen szépen növekszik, már lassan próbálnak enni, szemük is nyitva van, nagyon szépek, viszont egy nagyon furcsa.

azt hittük talán az született utoljára, és kicsit le van maradva, de most már a szeme is nyitva viszont sokkal kisebb mint a többi, hiányos a szőre (a fején oldalt szinte nincs is, a hasán sincs) nagyon nyüzge, és ma kivettük, h kicsit szoktassuk a kézhez, és a többi tök jól elvan a kezünkbe (már mikor először kivettük a többit, akkor is tök elvoltak, max mászkáltak) ez viszont teljesen más. Ugrál! komolyan, nagyon fura, olyan jó 5cm magasakat ugrik, meg rohan összevissza. :S kicsit fura, nemtudom mi lehet a baja, lehet hogy beteg ?:(


teszek fel pár képet (persze ha sikerül) hogy eltudjátok képzelni, milyen is.

olyan is van, amin ez a kicsi van, meg egy másik, hogy láthassátok mennyivel kisebb.


[link]

[link]

[link]

[link]



szerintetek mi lehet vele? =(


2011. szept. 3. 13:49
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
nagyon kopasz lett szegénykém :/ pedig nagyon jót tenne neki ha minél hamarabb elkülönítenétek.Szerintem ne vigye el a párod az anyát,hanem hozzatok neki külön ketrecet.Abba jól forgáccsal kibélelt kis kuckót tegyetek hogy egyedül se fázzon,és tegyétek a ketrecet a másik mellé,akkor nem lesz egyedül,mégsem bánthatja senki.Nem lehet hogy a szőre azért hullott ki mert bántották?
2011. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:

mégiscsak külön tudtuk tenni, a padláson találtam egy nagyon régi akváriumot, igaz meg van repedve, de belül nem lehet érezni, meg elég kicsi, 100 éves, de neki nagyon jó:)külön van már pár órája, tettem be neki egy kis fa házikót, nagyon fél, csak akkor eszik, ha nincs bent a szobába senki, de azért látom h fogy a kaja, és jól teleraktam forgáccsal, mert múltkor éjjel láttam hogy húzza a kis szájába maga köré a forgácsot, biztos fázott. ja és olyan kis virgonc, hogy megyek be a szobába, és ott rohangál az asztalon:D mert a faház tetejéről nem kell nagyot ugrani, és kint is van:D ő meg ugye az ugrálásba elég jó. de msot lefedtem a tetejét, nehogy kiszökjön éjjel (nyugi, kap levegőt:D) külön itatója is van, meg minden:) remélem ellesz itt jól szegénykém. egyébként valaki írta h fürdessem meg, de nem merem, annyira virgonc, félek h ott is elkezd ugrálni, és lesz valami baja. mert ugy tudom h úgy kell fürdetni h a feje ne legyen vízes, és nála tuti az lenne:S alig bírom megfogni, ha így beindul...:\

igen, így látszik, mennyit kopaszodott, hogy a 2 kép között mennyi különbség van :(

2011. szept. 9. 21:53
 23/51 anonim ***** válasza:
Te, ez a "gyerek" kopasz. :) Mármint genetikailag. Nem fog visszanőni a szőre, ő ilyen kopasz marad.. Próbáld elajándékozni egy azonos nemű testvérével.
2011. szept. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
most már annyit idegeskedtem miatta, nem lenne szívem elajándékozni:) de nemértem..tuti van valami baja,amiért ugrándozik..
2011. szept. 10. 08:28
 25/51 anonim ***** válasza:
szerintem az ugrálás idegi alapon volt nála amiért bántották a többiek,és lehet hogy idővel leszokik róla de az is lehet hogy bennemarad és mindig ilyen kis ugribugri lesz (:
2011. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
Na hogy van? :$
2011. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Megvan köszi:) nagyon megszerettük egymást, nő is gyorsan:) valamelyik nap elaludt mellettem. az ugrándozás is elmaradt kicsit, vagyis néha még pattog, akkor nehéz elkapni, de van mikor meg tök be van lassúlva. ha kell tudok még képet felrakni:)
2011. szept. 13. 17:29
 28/51 anonim ***** válasza:
kérek képet:$ nagyon izgultam érte örülök hogy ilyen jól van (: akkor megtartod őt? (mert akkor időnként írhatnál róla hogy s mint van(:)
2011. szept. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


(utolsó kép csak vicces, mert vagy 10 percig így támaszkodott az akváriumon és bambult kifelé:D:D )


köszi h érdeklődsz, aranyos vagy:) Igen, már megtartom.:):) sztem már életbe is marad, hízott is, meg nagyobb is lett, nő mind a gomba :D:P írok én h mivan vele, ha tudom h érdekli még valakit :)

2011. szept. 14. 18:15
 30/51 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök neki *-* (: olyan éééédes a kicsike (: az utolsó kép tényleg vicces lett,de annyira cuki (: örülök hogy megtartod mert remélem akkor hallok még róla.:$
2011. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!