Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért ilyen más/fura az egyik...

Miért ilyen más/fura az egyik kis csuklyás patkány? (képek lent)

Figyelt kérdés

nem rég születtek picik. (olyan 2 és fél hetesek lehetnek kb)

10ből 6 db maradt meg, ebből 5 teljesen szépen növekszik, már lassan próbálnak enni, szemük is nyitva van, nagyon szépek, viszont egy nagyon furcsa.

azt hittük talán az született utoljára, és kicsit le van maradva, de most már a szeme is nyitva viszont sokkal kisebb mint a többi, hiányos a szőre (a fején oldalt szinte nincs is, a hasán sincs) nagyon nyüzge, és ma kivettük, h kicsit szoktassuk a kézhez, és a többi tök jól elvan a kezünkbe (már mikor először kivettük a többit, akkor is tök elvoltak, max mászkáltak) ez viszont teljesen más. Ugrál! komolyan, nagyon fura, olyan jó 5cm magasakat ugrik, meg rohan összevissza. :S kicsit fura, nemtudom mi lehet a baja, lehet hogy beteg ?:(


teszek fel pár képet (persze ha sikerül) hogy eltudjátok képzelni, milyen is.

olyan is van, amin ez a kicsi van, meg egy másik, hogy láthassátok mennyivel kisebb.


[link]

[link]

[link]

[link]



szerintetek mi lehet vele? =(


2011. szept. 3. 13:49
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Ó már nagyon vártam a képeket.^^ a joghurtos meg ahol tanulni segít hát az nagyon édes.(: amúgy a többi is,nekem nagyon tetszik annyira cuki.(:
2011. okt. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
:) sajna eddig nagyon kicsi helye volt, de tnap kaptam egyik rokonomtól egy akváriumot, vagyis inkább terrárium, van benne lámpa, meg mindenféle. tükrös az oldala, úgyhogy még kicsit meg van szeppenve hogy több van belőle, de nagyon el van bent:D meg persze sokkal nagyobb a helye így:)bár éjjel ki akart szabadulni:\
2011. nov. 2. 08:41
 43/51 anonim ***** válasza:
Végülis igen idő kell neki de gondolom élvezi hogy nagyobb helye van.(:
2011. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom mennyire ismered a ratmania fórumot, de ajánlom figyelmedben. (: ott mindenki pati tartó jelenleg vagy volt. sok hasznos dolog van és tudsz mások történetei között olvasgatni (:

a kisjószág meg tündéri *-*

2011. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim válasza:

Hát ez a patkány hihetetlen aranyos! :D tök durva hogy így változik a szőre :)


(mellesleg muszáj volt ide írnom h később is megtaláljam ezt a kérdést :DD)

2011. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Sajnos több kép nem lesz róla... tegnap elpusztult szegény ='(

Nem tudni miért, lehet hogy beteg volt, és mégis azért hullott a szőre, de mindig menekülni akart az új akváriumból, és ugrált kifelé, lehet megütötte úgy magát, hogy lett valami belső baja... vagy kitudja :( Itthon se voltam a hétvégén, Szóval most értem haza, és láttam, mivel anyáékat megkértem, hogy ne temessék el,mert én akarom.

Nagyon megvisel, nagyon megszerettem, sokat voltunk együtt, főleg esténként, mikor egyedül voltam :( nagyon fog hiányozlni, a legrosszabb, hogy tudom, sose lesz már ilyen állatom, ő nem egy sima patkány volt... :'(

2011. nov. 21. 16:25
 47/51 anonim ***** válasza:
Szegényke.:/ Nagyon sajnálom,örülj neki hogy ennyi boldog percet eltölthettél vele,biztos nagyon jó gazdija voltál.
2011. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Ó istenem de kedves történet :'( kár hogy nem happy end a vége. De te mindent megtettél érte :) kevés az ilyen jóságos gazdi, örülök, hogy van ilyen példa is!
2012. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
köszi szépen! hát igen, lehetett volna szebb vége is:(( rettentően hiányzik, nem is gondoltam hogy ennyire fog :( főleg mikor tanulok, annyira fura, mindig ott szokott rohangálni az asztalon, és próbálta ellopkodni a cuccokat, amiket elbírt (pl radír:D )meg ha egyedül vagyok itthon, akkor este nagyon rossz, akkor is sokat játszottam vele.szóval annyira hiányzik hogy nem is tudom elmondani, annyira imádtam, azért is,mert olyan kis különc volt, azért is, mert nagyon pici kora óta én babusgattam, és annyira okos volt, már jött a nevére meg minden. azóta kaptam 2 degut, mert azokat szeretem még nagyon, régen is volt, és ezért kaptam a páromtól... de sajnos nem pótolja semmi Őt :(
2012. jan. 29. 18:00
 50/51 anonim válasza:
:( ma meg már a "karodon" van a kis dög. =]
2013. jan. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!