Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha afrikai törpesünt szeretnék...

Ha afrikai törpesünt szeretnék tartani lányt vagy fiút kéne?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 17:54
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
amúgy teljesen igazad van, de szövegértésből egyes.. :) az meg egy más kérdés, hogy én nem akarlak megismerni, miután minden egyes lehetőségeddel vérig sértettél, mikor semmit nem tudsz rólam, hogy mit tudok, és mint nem, hogy esetleg én se 2 hónapja kezdtem, és nem csak belecsaptam a lecsóba és egyik napról a másikra elkezdtem sünöket tenyészteni, mert már nem tudtam hova elverni a pénzemet, és mert nincs más amivel elszórakoztathatnám magam. Azmeg, hogy lehordasz, mert ennyi idős vagyok és mert tenyésztőnek hívom magam? (mert amúgy esetleg az is vagyok) Miközben semmit nem ártottam neked, az ég világon. De nyugodtan dobálozhatsz mindenféle kamu hülyeséggel, hogy mennyiért veszel ezt meg azt.. :) kérlek... most ha elmondom neked, hogy én meg 3000 ért veszem literjét a lisztkukacnak, és naposegerért fillért nem költök, mert kisállatkereskedésünk van ahol azokat "szaporítjuk", mert más állatoknak is kell.... gyászbogarat 5 forintért veszük darabját, viaszmolynak meg fogalmam sincs... azonkívül a csirkenyakad ugyanúgy veszem én is mint Te, és a bébikaját is ugyanúgy mint Te, már ha veszel, szárított halnak meg csomagja 120 forint, süntápot ugyanúgy fressnapf-ból veszül, szárazat+ konzervet is... és az, hogy előnyben vagyok mert ha esetleg te minden nap elmész venni itt-ott, nekem meg odahozzák és gyakorlatilag nekem személy szerint nem kell vennem tápot, és egy fityingembe se kerül( és én személy szerint ellenzem a hills-t mert minek egy sünnek gyógytáp, és ha nem tudnád onnan veszem, hogy németországban olyat csak a beteg kutyáknak macskáknak adnak, mert az direkt gyógytáp)nem oszt nem szoroz... szóval nem kéne szarral dobálózni, mielőtt nem tudsz rólam egy kib*szott szót se ;)
2011. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
és számomra itt befelyeződött, nem vagyok kíváncsi a szánalmas hülyeségeidre, mert én is eléggé benne vagyok a témában, hogy rájöjjek egy-két dologra ami kamu volt az írásodban... szóval számomra itt vége.
2011. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Senki nem szidott, csak te kapod így fel a vizet :) Elmondtuk a véleményünket, te másképp gondolod, oké, de ezen nem kell megsértődni meg kiakadni. Ebből már bizonyosan látszik, hogy eléggé gyerek vagy még.

A süntáp meg egyébként keleti sünnek való, és a vitakraft amúgyis egy borzasztó márka, szóval ha elfogadsz egy jótanácsot, nem azzal etetsz, és nem ajánlgatod másnak sem. Voltak már belőle problémák, meg hát nem egy minőség, na.

2011. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Jaaaj, viszont most már tudom ki vagy :) Érdekes, amikor tanácsot kértél itt gyakorikérdéseken, akkor nem volt baj, hogy én egy másik tenyésztő vagyok. Az állatkereskedésből raktam össze, hogy ugyanaz vagy. Azóta rengeteget okosodtál gondolom, felszedtél több évnyi tapasztalatot, és az alapján az egy "tenyésztő" alapján, akitől van a fiú sünöd, megítéltél mindenkit. Gratulálok :)
2011. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:
Zseni csemete a Hillsnek nem csak gyógytápja van. ha olyan nagyon penge állatkereskedő csemete vagy ezt hogy nem tudod?
2011. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:

Én semmi rosszat nem írtam csak hogy szeretnélek megismerni. Én személy szerint Melly vagyok, és valóban sokszor pénzt nem kímélve importálok süniket a jó vérvonalak megőrzése és a beltenyészet elkerülése érdekében és nem mellékesen nagyon nagyon szeretem a színeket és kihozni mindenféle újat ha sikerül. Bármikor szívesen meghívlak, gyere el hozzám nézd meg a sünjeim melynek egy része import és saját tenyésztésű. Nekem is házhoz jön a táp egyenesen a Hills raktárból,a fressi nekem nagyon drága volna, a lisztkukac is egy elégé rendes Tenyésztőtől... és valóban sokat költök az állataimra kb annyit mint a két kislányomra ( 11 és 4 évesek ). Nem igazán értem azt sem ahogy mersz beszélni felnőttekkel, én rendesen írtam neked. Arra is reagálnék, hogy a Hillsnek NEM CSAK gyógytápja van. Én verseny agarakat is tenyésztek így eléggé képben vagyok a tápokkal. És a kutyáim is gyönyörűek ahogy a sünjeim is. :S és nem pletyka alaján ítélek hanem csak ha ismerek valakit. Általában minden tenyésztőhöz és tenyészteni vágyóhoz segítséggel fordulok. Ha így beszéltem volna felnőtt emberekkel a szüleim szappannal mosták volna ki a szám.

Száz szónak is egy a vége, nem hiszem, hogy ezt így ebben a formában kiérdemeltem tőled... :S mint felnőtt nő és anya joggal sértődhetnék meg, hogy egy ilyen kis gyerek aki pár év hiján a gyerekem lehetne így beszél velem. :S Nagyon sokat teszek a sünökért... ha látnád a sünjeim megváltozna a véleményed a tenyésztőkről. DE javaslom néz be pár honlapra: Az Alag-Dombi az enyém, Tüskevár, Hedgie-Heaven, Dojkás, Döme Dinasztia... csak nézz szét. Nem mellékesen ajánlom a sundiszno.lap.hu melynek a szerkesztője is én vagyok. Ajánlom a hogy olvasgass mielőtt fikázol olyanokat akik nem ellenségek...

2011. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Kedves 16 éves sok évnyi tapasztalattal rendelkező "tenyésztő" és kedves másik idősebb tenyésztő. Nem gondoljátok, hogy ez a topik nem arra hivatott, hogy ti egymás tenyésztői mivoltát megkérdőjelezzétek?! Egyáltalán kettőtök közül emlékszik még valaki arra mi volt az eredeti kérdése a kérdezőnek? Én már korábban válaszoltam a kiírt kérdésre azóta figyelem, hogy mi folyik itt. Egymást úgysem tudjátok meggyőzni, szóval ideje lenne abbahagyni a vitát,itt.
2011. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Juj, melyik kereskedésben lehet sünikét venni? Nagyon szeretnék egyet, de a tenyésztők olyan drágán adják... :$ Kérlek írd meg!!!!!
2011. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
nem, nem szedtem fel annyi tapasztalatot, sem éveket :). most lesz 1 éve, hogy megvannak a sünik, de kicsik voltak mikor elhoztuk, azért kellett várni annyit, hogy pároztathassam őket, de az is már szerintem több mint fél éve volt. És azóta akár hiszite akár nem, de felszedtem magamra tapasztalatot nem is keveset. Nem azzal van első sorban a bajom, hogy kioktattok, hanem, hogy egy szám alapján ítéltek, persze hogy van mit fejlődnöm, és nem is vitatom, de nem tartom rosszul az állataimat, sőt.. azokhoz képest, amiket eddig tapasztaltam, elég jól. és bocsánat,de igen, felfogom kapni a vizet, ha valaki egy olyan oldalon "bunkózik" velem,ahol semmit nem tudunk egymásról. Na lényeg a lényeg én elnézést kérek azokért amiket bántásként vettetek. És, ha nem bánjátok használnám azt, hogy tenyésztő vagyok.. vagy ha jobban tetszik hobbi tenyésztő..
2011. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
Nem véletlen drágább tenyésztőnél... annak a kora és származása biztos, nem lesz vemhes és vitamin hiányos... természetesen itt nem a 16 éves kereskedéses "tenyésztőre" gondolok hanem globálisan. Régebben 2 tengerimalacom volt kereskedésből azok is leszültek pár hét múlva :S a hörcsögöm detto.
2011. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!