Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy hörit. Mi kell...

Szeretnék egy hörit. Mi kell még hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok! szeretnék egy hörcsögöt és a választásom egy dzsungáriai törpehörcsögre esett.első kérdésem az lenne melyik szín melyik?az állatkereskedésben el szeretném magyarázni hogy ilyet hozasson a tenyésztővel :P 2.mi kell a házikón,almon,és a terrárium/ketrecen kívül?és melyik legyen ketrec vagy terrárium? milyen játékokat lehetnekik venni,mi kell egyátalán nekik a tápon ennivalónak? mit lehet adni nekik? mennyi idejig élnek tényleg csak 2-3 év ? a labdába mindegyik höri tud menni, vagy akar menni?

tulajdonképpen személyes tapasztalatok is érdekelnek és a fent leírt kérdésekre nem találom meg röviden a választ weblapokon,vagy van-e olyan weblap amit egy höritartó készített,és leírt mindenféle információt?és szeretnék eből egy jegyzet füzetet összeállítani és úgy menni a boltba hogy kétszer is átolvastam :PPPbiztosra akarok menni és biztosra menni hogy mindene megvan és jólérzi magát szeret engem,és jó az a tudat hogy mindent megadtál neki:))



na ennyi lenne röviden köszi! gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg


2011. okt. 10. 15:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Idővel ha felnőnek akkor nem jó két egyforma neműt együtt tartani, mert összevesznek mivel védik a területüket! Csak egy lány/fiút vegyél. Vagy fiú+lány ha akarnál kishöriket, de vigyázz akkor mert gyorsan szaporodnak :)
2011. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szerintem ne vegyél kettőt mert egy idő után el kell választani öket egymástol különben még meg ish ölhetik egymást.Két ketrec/terrárium pedig elég drága + mindennapi étel.... De ha nem veszel kettőt akkor vegyél neki valami "játékot" pl: fogkoptató, guruló gomboc v. ilyesmi....
2011. nov. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!