Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Eger tartasahoz mit kell tudnom?

Eger tartasahoz mit kell tudnom?

Figyelt kérdés
milyen almot, enni stb... 2 eger tartasa milyen költseges?
2011. dec. 6. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
sima faforgács a jó alájuk. enni lehet venni nekik egértápot állateledelesnél, plusz gyümölcs. olcsó állatok, nem kerülnek sokba
2011. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
[link] ;)
2011. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyéim terráriumban vannak, fapellet alom van alattuk, (csak nagyon kevés a vizelet felszívása végett) rejtw széna, amiből fészket építhetnek, ezenkívül egy nagyobb faág, bujkáló, és most egy cserép az odú, (időnként érdemes átrendezni), ja é egy mókuskerék, meg persze csőrös itató és etetőtál. Keress jó minőségű egértápot, amiben fehérje is van (kiegészítésképpen lehet nekik adni lisztkukacot, tücsköt, szöcskét, szárított halat, tojáshéjat), és szeretek adni nekik zöldséget is: répa, uborka, paprika (nyulam van, tehát nálam evidens a napi zöldség adag). Hetente takarítóm őket, és 2-3havonta veszek tápot, nem drága a tartásuk.
2011. dec. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem négy lány házi egerem van. Egyáltalán nem költséges a tartásuk. Oldalamon találsz leírást róluk, amiket én tapasztaltam is, s képek is vannak az enyéimről:

[link]

2011. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!