Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel tegyem élvezetesebbé a...

Mivel tegyem élvezetesebbé a t. malacom minden napjait?

Figyelt kérdés
Milyen játékkal?
2011. dec. 20. 21:59
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Meg a ketrec is kicsi lenne..
2011. dec. 21. 22:30
 12/21 anonim ***** válasza:
Tüsszög, vagy van valami baja tőle? Csak azért kérdezem, mert az allergia vizsgálaton az derült ki, hogy én MINDENRE allergiás vagyok, amire csak nézték..minden állat szőrére, ezer féle növényre stbstb..ennek ellenére nincs semmi bajom.. :) Egyébként a párom is allergiás rá, de ennek ellenére három malacunk van és a nappalinkban tartjuk őket (a galérián pedig alszunk), és neki sincs baja..pedig még ráadásul széna allergiája is van.. :)
2011. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Tüsszög , bedugul az orra és van amikor a közérzete se jó..
2011. dec. 21. 22:43
 14/21 anonim ***** válasza:
Az baj :( Érdemes lenne megbeszélned velük, hogy egy kopaszt tarts mellette társnak!
2011. dec. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
De a ketrec nem 2 filér .., de az ötlet jóó! már csak az a baj h nem tartom túl szimpatukusnak a kopasz malacot:)
2011. dec. 21. 22:57
 16/21 A kérdező kommentje:
Azt szeretném akkor megkérdezni, hogy menyi legyen a kor különbség ?
2011. dec. 21. 23:01
 17/21 anonim ***** válasza:
kopasz tengerit inkább ne vegyél szerintem,mármint én félnék a helyedben hogy nagyon könnyedén megfázik......de ha mégis szeretnéd nézz utána oldalakon,én ezt szoktam olvasgatni: gemon.hu azt hiszem ezt kell beírni
2011. dec. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Védet helyen van, de köszi
2011. dec. 22. 09:54
 19/21 anonim ***** válasza:
Igen, azt kell beírni! Viszont rengeteg tévhit van a kopasz malackákról! Az már igaz, hogy több odafigyelést igényel, ezért sem szoktuk javasolni kezdő malactartóknak, viszont akinek már régóta van malaca, annak nem hiszem hogy komolyabb nehézséget jelentene! Mi szobában tartjuk, odafigyelünk rá, hogy ne legyen huzatban és a házikójába mindig száraz rongyikát kap, amibe bele is szokott bújni, ha kicsit fázik! Egyébként nem jellemző rájuk a fázás! Rengeteget esznek és mozognak, így elég hőt termelnek!
2011. dec. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A gurigába azt tegyél,amit a malacod a legjobban szeret.:)

Kajahorgászós játék például a snacklabda,a fellógtható rácsos gömb,amibe szalmát,vagy más kaját is tehetsz.:)

2011. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!