Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkányos kérdések?! (túlrövid)

Patkányos kérdések?! (túlrövid)

Figyelt kérdés

Sziasztok lenne pár kérdésem a patti tartásról :)

-Mekkora ketrec kell neki/nekik?

-Mennyi pattit érdemes vennem 1-et vagy 2-3-at?

-Tenyésztőt tudtok e ajánlani?

-Fiút/Fiúkat vagy lányt/lányokat vegyek?

Tapasztalatokat örömmel venném!Előre is köszönöm :)


2011. dec. 22. 13:28
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Értem,most akkor nagy dilemmába vagyok,nem szeretném Őket korán elveszíteni..Viszont még mindig egy kicsit jobban hajlok a hímek felé..nehéz döntés lesz..szerintem csak a januári vagy az utáni alomból lesz kölyköm..addig még van időm..viszont karácsonyi pénzből szeretném megvenni a ketrecet..:)
2011. dec. 22. 16:50
 12/25 A kérdező kommentje:
Két szintest kell vennem vagy jó az egy szintes is? Bocsia sok kérdésért.
2011. dec. 22. 16:55
 13/25 Platypus ***** válasza:
Magasat kell venni, de hogy van-e benne szint, az mindegy. Ha nincs, akkor sokkal könnyebb berendezni, függőággyal, csövekkel, egyebekkel. Nézhetsz jobb minőségű madárkalitkát is, azok alapvetően abban különböznek, hogy nincs belső szintezettség, és kicsivel olcsóbbak is.
2011. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Rendben,nagyon szépen köszönöm,sokat segítettél!
2011. dec. 22. 16:58
 15/25 A kérdező kommentje:

[link]

ehhez hasonlókat keressek?

2011. dec. 22. 17:01
 16/25 A kérdező kommentje:

[link]

ez nagyon tetszik és ott lakok ahol ez a kalitka van szerinted ez megfelelne?

2011. dec. 22. 17:03
 17/25 anonim ***** válasza:

Frici ketrec jó 2 patkánynak. Nekem is olyanban vannak, semmi gond vele, van benne kerék, függőágy, 2 ház, minden ami kell. Úgysem ebben élik le az életüket, nappalra ki lesznek engedve gondolom?! Ennél kisebbet semmiképp ne vegyél.

Az a madárketrec túl kicsi.


Nekem lány patijaim vannak, bevallom azért mert nem tetszik hogy a fiúknak olyan óriási zacsijuk van. Nekem az furcsa. De a lányok nagyon aranyosak, és sose volt velük gondom. Lehet őket nyúzni, szeretik. Legalábbis az enyémek.

2011. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor a Fricit vesszük meg! Igen ki lennének engedve,csak este lennének a ketrecbe,aludni! Hát nem tudom milyenek legyenek,mármint milyen neműek,az biztos tenyésztőtől lesznek :))
2011. dec. 23. 09:45
 19/25 anonim ***** válasza:
Nekem egy fiú van, 1 éves és egy lány aki 3 hónapos. A fiú sokkal okosabb és barátságosabb, de szerintem ez azért van mert több időm volt vele foglalkozni. Ő pl hallgat a nevére és lehet dögönyözni. Azért vettük a lányt, mert egyedül volt, és gondoltuk jó lenne neki egy társ. Ezt a törekvésünket a lány tegnap 9 kispatesszal jutalmazta. Tehát ha nem akarsz havonta patkányt akkor ne külön neműeket. Max ha nem egy ketrecben tartod őket, mi mostantól így teszünk :D Ha szeged környéki vagy, neked is, mint itt már pár emberkének felajánlom a lehetősét, hogy kapsz az alomból, ha minden oké lesz velük a következő hetekben. Így neked is jó mert látod a szüleit, egészségesek, jelképes összeget kérek érte (200 ft amit a többiek gondozásába fektetek) és nekem is leveszed a terhet a vállamról, mert mindet megtartani nem tudom, állatkereskedésbe meg nem szívesen viszem, mert ott kígyóeledel lesz belőle. Írj privátban ha érdekel, vagy ha kérdésed van.
2012. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Sajnos Székesfehérváron lakok..de azért köszi a felajánlást :)
2012. jan. 1. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!