Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség? Hörcsög elszökött

Segítség? Hörcsög elszökött

Figyelt kérdés
A hörcsögöm kiszökött az akváriumból, ötletek, hogyan találjam meg?reggel óta keresem de semmi ..csak a normális válaszolók válaszoljanak
2012. jan. 28. 22:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Nekem utólag Tötyike szökött ki és pont nem voltunk akkor itthon egész hétvégén. Amikor hazaértünk vettük észre, hogy Tötyike kinyitotta a ketrec ajtót és eltűnt. :) Én is féltem, hogy éhen hal, mert mi meg otthon se voltunk akkor és ki tudja, mikor szökött ki. Végül még aznap este meglett. :) Természetesen a konyhában. :)

Amúgy rettentő okosak, Tötyike még úgyis ki tudja néha nyitni a ketrecajtót, hogy rajta van a csipesz is...úgyhogy azóta több csipeszt raktam az ajtajára, remélem, így már nem fogja tudni kinyitni. :)

2012. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Húú, még jó hogy a kutya nem fogta meg, te jó ég!!!

Kutyát nem kéne panelban tartani, nem félted a hörcsögöd tőle??

2012. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
nagyon békés kutya, szóval nem bántja őt.Viszont ha a szobába néha eljárkál a höri akkor a kutya gyengéden nyalogatja a hörcsög meg megfogja az orrát :D a höri mindig ki akar szökni az akváriumából, mi egy opercre nem figyeltünk a kutya gyengéden kivette a hörit a szájába és letette a földre, szóval nem bántaná őket
2012. jan. 29. 18:05
 24/30 A kérdező kommentje:
megakarták ölni kiskorába a kutyát, Párom meg inkább elhozta.de rengeteg a gond vele sajnos :S
2012. jan. 29. 18:07
 25/30 A kérdező kommentje:
odadni nem tudjuk, senkinek nem kell mert rossz kutya, menhelyre meg nincs szívünk beadni..de szerető gazdinak odaadnánk ha lenne jelentkező..:)
2012. jan. 29. 18:08
 26/30 anonim ***** válasza:
59%

Hát azért én nem játszanék a tűzzel! Kutyák kiszámíthatatlanok! :((

Hörcsögöt meg jobb lenne ketrecben tartani szerintem. Én nagyon féltem a hörcsögöd megmondom őszintén!

2012. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
tényleg nem kell félteni, mert a kutyus nagyon barátságos.volt, hogy másik kutya akarta bántani, de szegénykém csak állt ott:( nem mozdult:( nehéz azért vele nagyon :(
2012. jan. 29. 18:10
 28/30 ekeke ***** válasza:
Rendes falusi macska, vagy egy tacskó előszedni neked hamar.
2012. febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Az én hörcsögöm is a konyhában került elő, mondjuk azt fel sem tudom fogni hogy került oda az emeleti terráriumból :) Zörgette a nejlonzacsikat a hűtő mögött úgy bukott le
2015. márc. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Tudom zhogy régi de leírom a mi kalandunkat is ! Nem a konyhában történt ;) Gusztika kinyitotta a ketrec ajtót és leugrott a kb 130 magas szekrényről és semmi baja nem lett. Na de ez nem semmi elment a ház másik végébe és beleesett az 120 cm mélységű merülőmedencébe. És nem abba halt meg hanem utána fél évvel :( :) sokat bíró hörcsög volt mert ott voltam én a höri nnyúzó xd
2016. okt. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!