Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Pár órája van egy tengerimalac...

Pár órája van egy tengerimalacom, tudnátok válaszolni pár kérdésre?

Figyelt kérdés
Nagyon szelídnek tűnik szerencsére. A kérdésem az lenne, hogy a tiétek mennyire szelíd, ha nem volt az hogyan tudtátok megszelídíteni, mi az amit a leginkább ajánlatos nekik adni ételként, mennyit veszitek ki naponta, mennyire viseli a magányt? köszönöm

2012. febr. 7. 18:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

Kedves válaszolók!

Nem mindent egyszerre kell berakni, gondolkodni is tudni kell (és nem nekem kéne ezt javasolni) természetesen a tárgyakat a változatos környezet miatt cserélgetni lehet és kellene is. Vannak az alapvető tárgyak amiket be kell rakni és vannak az u.n. választhatók ezek a: fotel, bújócső, alagút.. A kötelező elemek: a ház, etetőtál, itató, erősen javasolt az emelet mert a tengerimalacok jó ugrók.

Ha folyton meghal az egyik malackád nem a válladat kéne rángatni, hogy jó lesz neki egyedül is hanem orvoshoz kéne fordulni velük és beszélgetni vele, hogy vajon mi lehet a probléma, mi okozhatja a folyamatos malac megbetegedéseket amik halálhoz vezetnek.

Én sem vagyok milliárdos egyetlen szóval sem mondtam, hogy a fent említett tárgyakat nem lehet otthon maradék ruha anyagokból, kinőtt pulcsikból, sapkákból és egyéb anyagokból saját kezűleg elkészíteni. Én is megcsináltam a fent említett dolgokat saját magam és nem vagyok varrónő. A függőágyhoz egy ruha anyag kellett és egy cipőfűző, tű és cérna meg egy szabad fél óra,és nagyon hálásak voltak érte a malackák. A bújócsövet szintén ruha anyagból készítettem és a két végébe kör alakban össze celuxozot drótot varrtam amit ruha anyaggal befedtem így ez sem került még 100Ftomba se, kézzel mosható, olcsó és szeretik. És így tovább csak a nagyon muszáj dolgokat vettem mint az itató a többi házi készítésű.

2012. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Igaza van előző válaszolónak. Nem kellenek milliók a malactartáshoz, de ha már rászánja magát az ember, hogy bármiféle állatot tart, azt csinálja felelősségteljesen. És az miért baj, ha vannak érdekes kellékek a ketrecben? Ti nem volnátok frusztráltak és depisek egy tök üres szobában, ahol csak egy vagy max két bútor van?
2012. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Horváth Dorina 11 válasza:
aza legföbb hogy viz széna mag legyen ott nála. és tárasági lények
2012. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Horváth Dorina 11 válasza:
ja bocs hogy itt zavarlak bennteket de nekem is lenne egy kis problémám az hogy van egy tengeri malacom és nem mozog ha kiveszem és bárhova rakom de bent ketrecben pedig mozog Mit tegyek?
2012. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Horváth Dorina 11 válasza:
kérlek segitsetek nem tudok mit tenni
2012. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Dorina. Tegyél ki ilyen kérdést az oldalon, engem is érdekelne, mert az enyém is ilyen malacka.
2012. febr. 10. 07:45
 17/17 anonim ***** válasza:

még 1x elmondom

a tengerimalacok TÁRSAS lények TILOS őket egyedül tartani!!!!!!!!!!!

a gemon.hu-oldalt olvassátok el!!!!!!!!!!!!!!

2012. febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!