Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináltál, amikor meghalt...

Mit csináltál, amikor meghalt a hörcsögöd?

Figyelt kérdés

Ezen belül azt értem, hogy:

- Eltemetted? Ha igen, hova? Ha nem, akkor mit csináltál vele?

- Megsirattad?

- Vettél helyette másikat?

- Beletörődtél, vagy ha visszagondolsz, könnybe lábad a szemed?


Előre is köszi a válaszokat!


2009. jún. 3. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Eltemettem a kertben. Nem sirattam meg, nem vettem masikat. Nem labad konnybe a szemem, igazabol megkonnyebbultem, a halala elott 2 hettel megfialt (pedig nekem a boltban azt mondtak, meg nem ivarerett, es kulonben is fiu), aztan egyik naprol a masikra megette mind a 6 kicsinyet (pedig direkt nem nyultam az alomhoz, mert olvastam, hogy az rossz), a vegtagjaikat meghagyta. Olyan szinten kiabrandultam a horcsogokbol, hogy azota is viszolygok toluk. :S
2009. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elso vagyok: ettol fuggetlenul termeszetes halallal halt meg, mielott meg valaki megvadolna.
2009. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tengerimalacos válasz nem jó? Megsirattuk,eltemettük a társasház kertjébe, ha nagyritkán lemegyünk, visszaemlékszünk rá a "sírjánál", vettünk másikat rögtön a nyaralás után (így egy nyárnyi gond kimaradt a "micsináljunk a malaccal" témában). És még mindig eszembe jut néha, de az utódja is aranyos.
2009. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Eltemettem a kertünkbe,csináltam neki szép sírt,minst egy embernek,mivel ő nekem családtag volt.Sokáig sírtam,még most is könnybe lábad a szemem 1 év után.Ő volt a világ legjobb hörije.Én vettem másnap két másik hörit,de ők sohasem lesznek olyanok mint amilyan ő volt,olyan jó höri SOHA nem lesz :(:(:(
2009. jún. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is attól félek, hogy az újakat nem fogom annyira szeretni. Biztos meg fogom próbálni, de nem fog menni.
2009. jún. 4. 16:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Mikor kicsi voltam és meghalt a hörim, a kertbe temettük el.. Emlékszem még tavasz volt.. Aztán ősz elején apukám kapálta a kertet és egyszer csak ilyen kis csontok bukkantak elő.. ott akkor vége is lett az egész boldogságomnak.. sírtam meg lázas lettem,jóformán minden bajom lett de végülis elmúlt.. tavaly vettem egy törpehörit, szegény elég problémás állat ( daganat a pofiján, kihullott a szőre, megzúzódott a lábacskája) de nagyon szeretem és mindig meggyógyul mindenből :D
2009. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Volt egy hörim (Petra), beteg volt, így elaltatta az állatorvos, kb 1 évesen. Eltemettem, lakópark épült rá. Aztán lett még egy hörim (Lilike), ő is beteg lett, őt is elaltatta az állatorvos, szintén kb 1 évesen. Eltemettem, erre oda is lakóparkot építettek.

Aztán lett egy tengerimalacom (Zsófi), ő 8 évig élt, végelgyengülésben halt meg. Nem kockáztattam a temetést, nem akartam, hogy rá is ház épüljön, így megúsztattam a Dunában (viking temetés). Azóta még két kopasz malacom halt meg, ők is a Dunában végezték. Inkább a halak egyék meg, mint ház épüljön rájuk, bár egyik sem szép :( :(

Én az összes állatkámat megsirattam, amikor elmentek :( :(

De most is van 4 malacom. Hörim már nem lesz többet, olyan rövid ideig élnek :(

2009. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem még szerencsére egyik sem ment el tőlem, van 4 hörcsögöm:) De én biztos megsiratnám őket, és eltemetném ahogy kell. Valószínű vennék helyettük, de szerintem azokat is szeretném, mert ők is kettesével jöttek, és mindannyiójukat imádom:)
2009. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

hát ott volt a aBoriszGudunov (törpehöri) szegény ártatlan pára belefulladt az itatótálkájába és amikor észrevettem h ott kimerevednek aa lábai sokkot kaptam és rohantam anyámhoz, ő meg eltávolította vhova...azóta sem tudom, mert koleszos vok és nem nagyon vagok otthon, így meg se kérdeztem később h mi lett szegénykém sorsa...

aztán ott volt az utódja: OridzsinálBoriszGudunov2. (igen, rendkívül választékos neveket tudok kitalálni) ő vagy 3 évig húzta pedig az ő faja is dzsungáriai törpehörcsög volt. sajnos a már említtt kolesz miatt nem nagyon törődtem vele,7végéken amikor otthon voltam más dolgom is volt szóval egyik nap arra lettem figyelmes h már gyanusan régóta nem hallottam nyikorogni a kis kerekét...erre felfedeztem h örökre elaludt...de legalább nem olyan fursa pozitúrában találtam meg, mint az előzőt. sajnos ő a kukában végezte,merta a macskának csak nem kínálhattuk fel. de szerettem.ő volt a favorit.azóta semmiféle hobbiállatom nem volt és nem is lesz, már kinőttem belőlük:)

Nah 1 perces néma csend elhunyt OridzsinálBoriszGudunov2. tiszteletére! ;)

2009. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ne félj ugyan úgy fogod szeretni mint a régit csak akarni kell én is ugyan úgy szeretem most ezt a hörimet mint a régi cöfikét
2009. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!