Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törött már el a hörcsögöd lába?

Törött már el a hörcsögöd lába?

Figyelt kérdés
Az a gyanúm, hogy az enyémnek most eltört. Most értem haza a suliból, és most vettem észre, hogy biceg. Eléggé be van dagadva neki az a terület. Szerintetek ez törés, vagy esteleg valami más?
2010. márc. 25. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
az enyémnek igen, neki se látszott ennél több az eset után csak kicsit meg volt duzzadva állatdoki mondta hogy eltört. ő már akkor majdnem 3 éves volt és még aznap este el is pusztult.
2010. márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tesómék höriének nyílt törése lett. El kellett oltani. Lehet, hogy csak megrándult neki. De nem hinném, hogy tudnak vele mit csinálni :(
2010. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, mi elvittük, mondta hogy most nem tud vele mit csinálni, azt mondta hogy ha nem változik, vigyük vissza és leamputálja.
2010. márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, remélem, rendbejön. Majd ha hazajön apukám, mondom, hogy nézze meg, igaz, nem állatorvos, de annak tanult. Amúgy nem tudom pontosan mennyi idős, egy éve van nálam, szerintem olyan másfél lehet. Nemrég volt hasmenése. Sajnálom szegényt, nem tudom, mit tehetnék.
2010. márc. 25. 15:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! Megkérdezhetem, hogy mi lett végül a hörivel?
2010. márc. 25. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!