Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy majdnem 3hónapos lány...

Van egy majdnem 3hónapos lány dzsungim. Nagyon válogatós. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vettem neki tápot, de a felét nem eszik meg. Pl. nem szereti a kukoricát,búzát,barackot,epret,uborkát. Mit adhatnék neki?
2009. jún. 3. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
próbálkozz... tapasztald ki, hogy mit szeret. Adhatsz neki sóskát, almát, uborkát, cseresznyét, meggyet, csokit, kekszet, kenyeret, szinte mindent megesznek a hörik. Az enyém nem válogatós, kicsit meg is van hízva :)
2009. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem 5 hónapos fiú,és egyáltalán nem válogatós, próbáltad a szotyit? nem létezik olyan höri aki nem szereti a szotyit:D bár lehet hogy van de ezt majdnem minden höri szereti alma? körte? tyúkhur azt imádják a hörcsögeim!
2009. jún. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az almát és a naprát szereti. De sajnos csak annyit tudok adni neki, amennyi a kajájába van, mert olyat nem találtam egy boltban sem, hogy nem pörkölt, és olyat nem lehet neki adni, ami meg van pörkölve,úgy tudom.
2009. jún. 4. 18:35
 4/9 anonim ***** válasza:
ha napraforgóról beszélsz adhatsz neki pörköltet hidd el én is adok és imádják nem lesz tőle semmi bajuk!:) vagyis nálam az egyik már itt van lassan 6 hónapja,megdöglött volna már ha nem lehet adni....
2009. jún. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
előző voltam akijére válaszoltál
2009. jún. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vagyis lehet ilyen zacskós szotyit adni,ilyen zöld,én azt adok neki,meg ami a kajájába van! előző
2009. jún. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi megvettük a legdrágább tápot vitaminos meg egyéb, alig hajlandó ránézni.. régebben ilyen sima keveréket használtunk, ami tele volt szotyival meg ilyen "bontogathatós" magvakkal, na azokat imádta :D a mostani meg nem nagyon érdekli, 3/4-t ki kell dobni mert a búzát kukoricát meg ezeket nem eszi meg belőle. Próbáld meg pl. a káposztalevelet vagy salátalevelet, az enyém imádja :D az ubival ő sincs kibékülve.de szereti a karamellát és nutellát :P persze csak nagyon kis mennyiségben adok neki.. amúgy ha van kutyád vegyél ki egy-egy szem tápot, azzal is nagyon jól elvannak a hörik, egyébként is kell nekik a fehérje miatt és még a fogukat is jól koptatja :)
2009. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyémek az uborkát imádják, meg a salátát, de nem szeretik pl a cseresznyét. DE káposzta levelet ne adj nekik! Felfújódik és meghalhat tőle.
2009. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
káposztát lehet adni kivéve a kelkáposzta,krumpli ezeket nem lehet ja meg karfiolt se brokkolit se mert a karfiol rokona már írtam ide...
2009. jún. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!