Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves lány vagyok. Még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok. Még nem volt pasim, igaz már sokan bepróbálkoztak de én az igazit keresem. Ez az én hibám, én vagyok túl válogatós?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 08:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te érzed, ha neked nincs szükséged még kapcsolatokra akkor nem is kell. Viszont így honnan fogod megtudni h melyik az IGAZI? Szembe jön veled és bemutatkozik?
2011. jún. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vagy mész az utcán és meglátod; -jéé ott egy igazi!
2011. jún. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem Te vagy a válogatós,csak a Te korodban minden pasi egy kis pinavadász még...

Mennyiségre mennek,nempedig minőségre.

2011. jún. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 bix ***** válasza:

gyerekek ti nem tudjátok hogy az igazi feje fölött ott lebeg egy angyali kórus és világít még a sötétben is?:D


egyébként meg sok sikert kérdező. a nagy Ő-t ilyen idősen halál fölösleges keresni szinte, a veled egykorú srácok jelentős része nem fogja lekötni magát hosszú távra, fiatalok, bulizni akarnak, minél több csajt felpróbálni... van persze egy kis réteg akikre ez nem igaz, de azok közül jópár majd 2x évesen jön rá hogy még nem is "élt" és akkor lép ki több éves kapcsolatból ilyen indokkal.


próbálkozni kell ,tapasztalatokat gyűjteni, megismerni alapvető viselkedési formákat, később nagy hasznát veszed ha már gesztikulációból vagy kis jelekből ki tudod szúrni hogy valaki linkel... csalódni meg jó eséllyel fogsz, mindenki szokott, ez sajnos a párkeresés velejárója

2011. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én 16 voltam az első pasimnál. Neked is van időd még bőven... ez nem korhoz kötött! Akik meg azt mondják azok egy ***....
2011. jún. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

figyelj én 19 vagyok és nekem se volt még barátom. Még nem akartam kapcsolatot. Már akarod, de akivel szerettem volna, annak nem tetszettem.

Várj míg lelkileg megérsz rá. Nem lesz abból gond, hogy még nem volt barátod. Senki nem nézhet le.

Inkább örülj, hogy kihagyod a mai 16 éves fiúkat. Szánalmasak. Mikor én voltam 16 (kemény 3 éve) normálisabbak voltak a fiúk és nem ilyen nőies jellegűek.

Szóval várj ameddig szeretnél :)

2011. jún. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Bár nagyrészt megelőztek a válaszom egy részével ... :-)


De 16 évesen eszedbe se jusson a nagy Ő-t keresni.

Te is és a korosztályod éretlenek vagytok hosszútávú kapcsolatra. Nem rosszból, hanem mert a személyiségetek nem fejlődött ki. Nem vagy túl önálló életen, nagy szerelmeken, szakításokon, csalódásokon. Amíg ezeket nem tapasztalod meg, nem is fogod tudni kiválasztani a nagy Ő-t. Keresgélj, próbálkozz, legyél boldog és csalódj nagyokat és vigasztalódj meg. És majd utána...

2011. jún. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem válaszolókhoz!

Egy átlag 16 éves még csak most jön rá,hogy nem csak pisilésre lehet használni azt a kis alkatrészt ott lent...

2011. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

az előző két hozzászólóval nem értek egyet

nem kell ahhoz 100 csalódás hogy valaki észnél legyen, másrészt meg a kapcsolatokról beszélt, nem a szexről

2011. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem csatlakozom az előttem szólóhoz :-P


De kell, de ezt akkor érted meg, ha 1000x csalódtál már ...

2011. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!