Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac kézhez szoktatás....

Tengerimalac kézhez szoktatás. Melyik az eredményesebb: kevesebbszer kivenni több időre vagy többször kevesebb időre? (Már jól tűri, ha simogatjuk. )

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:

hát inkább naponta 2x 10 percre...

amúgy egyedül van?

mert nagyon nem jü nekik az egyedüllét.. lehet hogy depis lesz.. d lehet hogy 1 év múlva nem fogtok tudni hozzányúlni mert agresszív lesz... mivel mónincs társa (nekem pont ez történ.. aztán vettük mellé még1 kislányt és annyira kedves lett)

2012. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vedd ki egy nap legalább 2x 10-15 percre. Vedd az öledbe és adj neki valamilyen zöldséget, gyümölcsöt és simogasd, tuti bevállik. Nekem is bevállt. Nekem nincs mellette társ de jól megvan egyedül nem lett nekem depis mert sokat foglalkozok vele. :)
2012. márc. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az a lényeg hogy sokat foglalkozz vele, ha kiveszed egy nap 2×10 percre és simogatod akkor hamar a kézhez lehet szoktatni.
2012. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!