Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek, ha a t. malacokra...

Szerintetek, ha a t. malacokra, hörikre, egerekre allergiás vagyok, akkor a nyúlra is az vagyok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy nyuszit,már meg is van,hogy melyik,milyen lenne, de nem tudom,hogy allergiás vagyok-e rájuk:/Régen volt nyulam,de akkor még a t.malacokra,egerekre se voltam allergiás.Tegnap amikor megnéztük a nyuszikat,akkor beszagoltam a ketrecükbe,de nem jött elő az allergiám,de az is lehet,hogy nem szagoltam meg őket elég jól:/

Esetleg van olyan aki allergiás a t.malacokra,egerekre,de a nyulakra nem?Nem tudom,hogy pontosan hogyan működik ez az allergia,mert a nyulaknak és t.malacoknak hasonló a szőrzetük,de lehet,hogy mégsem vagyok allergiás a nyulakra?


2012. máj. 1. 19:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az apró sérülések elkerülhetetlenek szinte. Nem jellemző, hogy megharapjon egy nyuszi, de megkarmolhat véletlenül. Nem biztos, hogy megéri kockáztatnod, ha ennyire allergiás vagy. Főleg, hogy az allergia változhat. Nem csak elmúlik, kinövöd, hanem ki is alakulhat.
2012. máj. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Jah,ami most van az is kialakult:(
2012. máj. 6. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!