Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek nem fognak minket...

Szerintetek nem fognak minket a hugommal hülyének nézni, amiért 2nyulat és 2 tengerimalacot viszünk hámmal sétáltatni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretik a malacok is, a mamámék kertjében megsétáltattuk őket,és nagyon élvezték!!!!!!

2012. máj. 3. 16:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
A tengerimalacnak nem való hám, inkább a korábban is javasolt "dobozban kivinni és elkerített részre elengedni" megoldás a jobb.
2012. máj. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egy autót majd én is befogok fogni a malackáimnak!!XD.

2012. máj. 4. 11:04
 13/18 anonim ***** válasza:

Egyszer egy kb 1 éves kisgyereket láttam hogy az anyja kutya hámot kötött rá és úgy sétáltatta. Valaki az utcán rá mert szólni, erre olyan csúnyán elkezdett kiabálni, hogy fú. De az egy bolond nő volt valószínűleg :)


Ha gyerekek sétáltatnak nyuszit, tengerimalacot az azért más. Az nem gáz, inkább csak aranyos.


Volt egy ismerősöm aki a macskáját sétáltatta hámon egyszer-kétszer. A macsek élvezte.


Én egyszer csincsillára tettem itthon hámot csak kipróbálni, de ő kb 15 perc mulva lebontotta magáról és utána itt futkározott össze-vissza. Nem tudom, hogy a nyuszi nem tud e kibújni belőle. De ha ti már próbáltátok és nem bújt ki, akkor végülis működhet a dolog.

2012. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi hable!!!nem bújtak ki, mert már elvittük ezt a két nyulat sétálni a két tengerimalaccal!!!
2012. máj. 4. 13:59
 15/18 anonim ***** válasza:
19:50-es vagyok, miért lettem lepontozva? :(
2012. máj. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Mi???!!!!

Nem is lettél lepontozva!!!!!!!!

2012. máj. 5. 08:13
 17/18 anonim ***** válasza:
De, valaki lepontozta. :( Pedig igaza van!
2012. máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy nem én voltam!!!!

-.-

2012. máj. 5. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!