Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S. segítség! A patkányom...

S. O. S. segítség! A patkányom elveszett a kertemben és nem tudom hol van! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A patkányom aki úgy 2 hete van nálunk kiszökött a kertbe és eltűnt!Egy bokorba szaladt de mikor megnéztem nem volt ott!!!3 órán keresztül kerestük de sehol sem találtuk!!!Hogy lehetne valahogy visszacsalogatni?????Még valahol a kertben van!Kérlek segítsetek!!!!

2012. máj. 20. 09:49
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Van egy rossz hírem,a szomszéd macskába keresd.:/
2012. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ó sajnálom! 2 hét kevés kötődés. És már nincs a kertben. Jobban kellett volna rá vigyázni. Szegény patkány :(
2012. máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék lemondani róla!!!!Olyan aranyos is pati!!! :,( És már kézhez szokott...
2012. máj. 20. 09:56
 4/29 anonim ***** válasza:
Tegyél ki kaját neki, és tedd ki a ketrecét is. Ha fél, akkor oda fog menni a ketrechez, miután a patkányok ragaszkodnak a megszokott dolgokhoz. De az mindenképpen rásegít, ha nem egyedül tartottad, és a ketrecében ott a társa :) Biztos hogy még a kertben van? És mennyire könnyen tud kimenni a kertből?
2012. máj. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Felelőtlenség volt részedről, hogy hagytad kiszökni. Már nem találod meg.
2012. máj. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Az a hülye felvezető póráz!!!Abból csúszott ki!!!
2012. máj. 20. 09:58
 7/29 anonim ***** válasza:
A patkányt nem lehet pórázon sétáltatni, mert mindenből kibújik!!! Az enyémek a vállamon szeretnek!
2012. máj. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

De már egyszer a másik patim is kiszökött és azt megtaláltam!

Hát a drótkerítés... :(

2012. máj. 20. 09:59
 9/29 A kérdező kommentje:
A felvezető pórázt nekem ajánlották mikor kiírtam hogy mi legyen a neve...
2012. máj. 20. 10:00
 10/29 anonim ***** válasza:
Ha volt patid, akkor kéne lenni némi tapasztalatodnak! És mondjuk nem a kertben kellett volna a pórázt kipróbálni!
2012. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!