Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S. segítség! A patkányom...

S. O. S. segítség! A patkányom elveszett a kertemben és nem tudom hol van! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A patkányom aki úgy 2 hete van nálunk kiszökött a kertbe és eltűnt!Egy bokorba szaladt de mikor megnéztem nem volt ott!!!3 órán keresztül kerestük de sehol sem találtuk!!!Hogy lehetne valahogy visszacsalogatni?????Még valahol a kertben van!Kérlek segítsetek!!!!

2012. máj. 20. 09:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok a kérdezőt, így is éppen eléggé izgulhat a patkánya miatt.

Keresd szűk és biztonságos helyeken. Olyan kicsi réseken is kifér, ahol senki nem gondolná! Nem szabad feladni, ha még a kertben van, előbb-utóbb előjön.

2012. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

10:03

Hát kösz de én segítséget kérek nem kritikát!

2012. máj. 20. 10:26
 13/29 A kérdező kommentje:

10:24

Köszi :)

2012. máj. 20. 10:26
 14/29 anonim ***** válasza:
Szorítok neked.Majd írd meg mi lett.
2012. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

11:43

Oké, Köszi neked is :)

2012. máj. 20. 13:15
 16/29 anonim ***** válasza:

Tegyél ki élvefogó csapdát!!

Tegyél bele valami illatos falatot, amit már messziről megérez és szépen belemegy és bezáródik az ajtaja!

Valamint tedd ki a ketrecét is és legyen nyitva a ketrec ajtaja és bele szintén valami illatos finomságot.

2012. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Vagy tegyél ki egérfogót és törd el a nyakát...máskor majd nem mászik el, az biztos! :P


Viccet félretéve: szerintem nem sok esély van rá, hogy megtalálod, de megpróbálkozhatnál azzal, hogy valami csalit teszel a ketrecébe, valami finomságot, amit szeret, és kiteszed az udvarra.

Lehet, hogy belemegy. Mindenesetre reménykedjünk.

2012. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy van egy társa is...és ha kinyitva rakom ki a ketrece ajtaját akkor ő is elszökik :P :DDD
2012. máj. 20. 15:42
 19/29 A kérdező kommentje:

14:01

De honnan szedjek elve elfogó egércsapdát???

2012. máj. 20. 15:43
 20/29 anonim ***** válasza:

Nekem volt régebben egy egérkém, valódi utcai egérkém és neki volt ezekhez hasonló élvefogó csapdája, ha kiszökött, ezzel sikerült mindig megfognom. Többször szökött el, de mindig olyan butus volt hogy újra és újra besétált a csapdába.

Szóval ilyesmire gondoltam, amivel szerintem tutira meg tudod fogni a patkányodat, hacsak nem ment el jó messzire...:


1. [link]


2. [link]


3. [link]

2012. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!