Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsög tartható Ferplast...

Aranyhörcsög tartható Ferplast Combi 2 típusú ketrecben?

Figyelt kérdés
Vagy ha veszek hozzá még kiegészítőt akkor jó neki az? Nem fog beszorulni a csövekbe?
2012. máj. 26. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyet vegyél neki, csak nagyobb mókuskereket rakjál be:

[link]


Vagy pedig ilyet:

[link]

2012. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De amit írtam az már megvan, törpehörit tartottam benne csak most meghalt, szeretnék venni még egy állatot de nem akarom hogy hasonlítson rá mert még elég érzékeny vagyok emiatt. Akkor ebben nem jó tartani az aranyhörcsögöt? Akkor mit lehet benne tartani?
2012. máj. 26. 12:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Vagy csináld azt, hogy ehhez a ketrechez amid megvan csatlakoztass egy másikat, ezeket amiket linkeltem szerintem hozzá tudod kapcsolni és ezáltal nagyobb lesz a ketrec. Mert egy aranyhörcsögnek így egymagában túl kicsi lenne. Szóval kapcsolj hozzá egy másikat is!
2012. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm.
2012. máj. 26. 17:45
 5/8 A kérdező kommentje:
És a Ferplast Oriente 12 elég nagy neki?
2012. máj. 26. 18:27
 6/8 A kérdező kommentje:
Emeletes 44*27*37 cm-es ketrec nem jó neki? Szerintem elég tágas és olcsó is. Szerinted?
2012. máj. 26. 19:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az kicsi a méretek alapján.

Törpehörcsögnek még talán jó lenne.

De aranyhörcsögnek mindenképp nagyobb kell.

2012. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Neeeeeeeee halgasssssssssssss rájuk az én aranyhörim is ilyen ketrecben van és imád szaladgálni és bulykálni a csövekben.

Persze minél többet veszel annál jobb.


Válasz: IGEN

2012. aug. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!