Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vehetném rá?

Hogy vehetném rá?

Figyelt kérdés

Hogy vehetném rá anyát, hogy hörcsögöm legyen?


Megkérdeztem tőle, hogy lehet-e és azt mondta, hogy nem, azt is megkérdeztem, hogy miért nem és azt mondta: 'Mer nem....!'


Szerintem azért nem engedi mert azt hiszi, hogy a végén neki kéne gondozni amit nem tudom, hogy honnan vesz, mivel van 3 macskánk és mind a 3-t én etetem, én tisztítom az almot, én szeretgetem őket....

Ha 7-8 évesen akartam volna hörcsögöt és nem engedte volna akkor megérteném mert akkor tényleg a macskákat is ő gondozta, de most...

És már egy csomó hörcsögökkel kapcsolatos oldalt elolvastam, szóval már szinte tudok mindent, hogy mi kell nekik, hogy kell gondozni stb....


Jövőre ballagok, szerintetek ha azt kérnék akkor kapnék?


14/f


2012. máj. 26. 16:38
 1/2 A kérdező kommentje:
vagy azt is le írhatjátok, hogy ti hogy vettétek rá
2012. máj. 26. 17:49
 2/2 bunnyboo ***** válasza:
próbáljátok meg átbeszélni az ügyet, hogy mért nem akarja. lehet, hogy könnyen megoldható oka van, de lehet hogy nehezen, minthogy anyud allergiás a hörcsögszőrre. Akkor csak a csupasz hörcsög marad. De a könnyen megoldhatónál (pl: anyud életében nem látott hörcsögöt, nem tud róluk semmit oké, ez egy kissé :D) elviszed egy hörcsögös állatkertbe ahol megszeretteted vele. Ez lehet hogy bejön. :)
2012. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!