Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a baja a tengerimalacomnak?

Mi a baja a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés

2 van angol rövid szörü és az eggcik nagyon tartozkodik nem nagyon eszik salátát meg ilyenek csak egyhelybe ül elbujva a házában mint ha depressziós lenne ez normális?

nem rég adtam nekik akádfa ágat mert az állatkertben is azt ettek és az elején tök szivesen ették az enyémek is lehet felfujodás elöre is köszi


2012. máj. 27. 12:16
 1/5 anonim válasza:

Szerintem felcsinálta egy elefánt és terhes lett ... :/

Az én tengerimalacomnak is ez volt a baja,de aztan eleg szep tengeri elefantok szulettek. :))

2012. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hülye állat fiu
2012. máj. 27. 12:33
 3/5 A kérdező kommentje:
téged csináljon fel egy elefánt
2012. máj. 27. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy vegyszeres akácot ettek.? Szomszédban valahol permeteztek volna .? Vagy ti ....? akkor szokott így reagálni! Vidd orvoshoz......
2012. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hülye vagyok fűz fa volt de nem rég lett ültetve és a miénk ne permetezünk csak áll a kertben oszt ennyi abol kicsi ágakat levelekkel eggyüt letörtem és meg is mostam öket amennyire lehetet
2012. máj. 28. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!